Obchodník se smrtí (2005)

Tento film má v sobě prostě náboj. Ano, zní to vtipně, zlvášť, když náboje jsou zde vlastně hlavním tématem. Při sledování si ale pozvolna začnete uvědomovat, jak to ve světě chodí, a jak krutá pravda může být. Netvrdím tady, že 100 procent toho, co vidíte, je pravda, ale i kdyby to bylo jenom 10%, pořád je to děsivě mrazivé..

Okresní přebor (2010) (seriál)

Ke sledování tohoto seriálu z prostředí českého vesnického fotbalu jsem přistupoval s velkou mírou nedůvěry a musím se přiznat, že mi pár dílů trvalo, než jsem se ztotožnil a sžil s jeho hrdiny. S každým dalším dílem jsem byl více a více nadšen hereckými výkony protagonistů SJ Houslice, zejména pak Ondřeje Vetchého, kterého jsem poznal úplně z jiné stránky než dosud a jeho epizody v seriálu mě neskutečně bavily. Nemusíte mít zrovna velkou představivost, abyste skutečně uvěřili tomu, že takto nějak skutečně náš okresní fotbal vypadá!

Americký zločin (2007)

Je trochu zvláštní pocit psát svůj první komentář zrovna k tomuto filmu, ale po jeho zhlédnutí jsem plný emocí a musím s nimi zkrátka ven. Musím říct, že film jsem sledoval s narůstajícím užasem a během 90 minut se ve mně hromadil úžas, že něco podobného se skutečně stalo, a také obrovská nenávist vůči tyranské matce, které jsem na konci filmu nemohl přát jiný trest, než aby se jí stalo to samé, co sama činila druhým. V každém případě je to jeden z mála "pětihvězdičkových" filmů, které už nechci znova vidět. Opravdu silný zážitek.