• Fantasy

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší seriál všech dob!

Čistá duše (2001)

Tak už víme, co je to ta schizofrenie. Už víme, kdo je John Nash a že se za ekonomii dávají nějaké ceny. Co si nalhávat...je to pěkný film.

Láska nebeská (2003)

Romanticko-komediální puzzle, které se prostě povedly.

Gauneři (1992)

Pár hlášek, drsných scén...a co? Tarantinova prvotina, která má k dokonalosti ještě docela daleko. Ale dívat se na Gaunery dá, takže proč ne. Jen nechápu hysterické opěvování tohohle komorního snímečku.

Zjizvená tvář (1983)

Kultovní film, který ale umí i pořádně nudit.

Život je krásný (1997)

Guido kráčí vesele a teatrálně, s úsměvem na tváři před popravčí četou rovnou a přímo na smrt. A to ze dvou důvodů - chce tak zachránit svého syna a pak... život je přece krásný. Geniální zesměšnění lidské krutosti.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Film, který si snad raději znovu nepustím. Proč už dávno tuhle zločinnou organizaci nezakázali? Kolik zla církev napáchala? A jak je možné, že tuhle atmosféru dokázalo Kladivo tolik sugestivně přenést na diváka?

Pánská jízda (2004) odpad!

Proti Pánský jízdě je Kameňák Schindlerovým seznamem. Zřejmě nejhorší český film, který jsem měl možnost (bohužel) vidět. Potkat Kotíka, plivnu mu s radostí do tváře - chyby se stávají, ale tohle je výsměch vkusu a krádež celých sta minut mého života...moment, vždyť já to dokoukal. Jak jsem jen mohl? A to že se propůjčili herecké hvězdy tak strašnému počinu jen vypovídá o tom, kam po zbytek svých dní patří. Abrhám na houpací křeslo, Dejdar do několika nováckých seriálů a Vetchý do těch nejhloupějších divadelních (s)frašek. Dobře jim tak!