• Telenovela

Paříži, miluji Tě (2006)

Moj najoblubenejsi pribeh? Jednoznacne Tour Eiffel! Ale aj inak je to fakt vyborne :)

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Neodsýpa to tak rýchlo ako Paris, Je t´aime a ani príbehy Vás tak nechytia za srdce. Napriek tomu by si to zaslúžilo 3,5, pretože sa jedná o lepšie dielko ktoré zhltnete na jeden krát.

Thor: Temný svět (2013)

Bolo to určite lepšie než prvý diel, Loki exceloval a Chris je Chris. Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že sa mi nepáči ten odklon od komiksovej predlohy. V nej Thor neskončí s Jane, pretože Jane nedokáže prejsť rôznymi úlohami na Asgarde, vezme si Szif. Ani ich vzťah nebude ideálny ale ona je pre neho osudovejšia. Pripomína mi to ako keď Smallville stavali na Clark-Lana, pritom vzdy to bolo Lois - Clark. V kazdom pripade to ale bolo lepsie ako prvy diel :)

Půlnoc v Paříži (2011)

Toto je tak nesmierne atmosfericky uteseny film, je radost pustit si ho viac krat. Owena Wilsona naozaj rada nemam ale aj napriek tomu som si film uzila. Adrien Brody je vo svojej roli Daliho absolutne famozny! Zenske role mi okrem mladej kvetinarky opat nesadli /asi som jedina ktora povazuje Marion Cotillard za velmi precenovanu herecku, je zlata, je mila, ale nejako vynimocna mi nepride/ a Rachel McAdams, hoci ju mam velmi rada si tu struhla rolu nevdacnej rozmaznanej frajerky. V kazdom pripade magicky film! Presne take nieco by som chcela zazit aj ja :)

TRON: Legacy 3D (2010)

ked uz za nic ine, tak soundtrack si tie 4 hviezdicky zasluzi!!!! A Garrett Hedlund je vychadzajuca star ktora nam toho este vela vela ukaze!

Sexbomba od vedle (2004)

Patrilo to medzi moje najoblubenejsie tenn komedie - Elisha Cuthbert bola nesmierne krasna a Emil Hirsch uz vtedy dokazoval, ze je vyraznym vynimocnym talentom. Ucelom komedie je pobavit sa a v tomto pripade ucel splneny :)

Jsem číslo čtyři (2011)

Priemerny film. osobne mi prekazala naivna Dianna Agron, to Palmerka si strihla uplne inu akcnu podobu na ktoru sa vylozene hodila. Pettyfer klasika - krasna tvar takze hrat zase az tak vediet nemusi. Aj ked ja v nom stale vidim velky potencial a verim ze skor ci neskor bude patrit do Ackovej kategorie.

Bez kalhot (2012)

Ja som uprimne necakala ze Magic Mike bude naozaj dobrym filmom. Spoliehala som sa na nadherne muzske tela - to nesklamalo. Channing Tatum hra dobre, kedysi som ho nemala rada ale zda sa ze herecky dozrieva a jeho postavy odrazu maju charizmu ktoru som pred tym necitila. Alex Pettyfer - krasny, nadherny muz no ocividne problemovy chalan hoci ostava v uzadi vobec neprehrava a naopak zdatne sekunduje. Nechutny mi prisiel iba McConaughey ale to asi preto ze toho afektovaneho herca som nemala rada nikdy. Co sa tyka zenskeho obsadenia, nejako zvlast ma nezaujalo, pochybujem ze by mal Mike taky zaujem o sestru-hysterku. V tomto filme sa inak dali dokopy Pettyfer a vnucka Elvisa Presleyho Riley Keough. Tiez sa vraj dost vyrazne nepohodli Tatum s Pettyferom, ich hadky /vinnikom boli vraj Pettyferove maniere/ viedli k tomu, ze Tatum presadil aby bol Pettyfer vystrihnuty z plagatov a dokonca sa ani nezucastnil vsetkych open stagov. Obaja sa odvtedy udajne nebavia.

Dogma (1999)

Tak tento film ja nahodou naozaj mozem :) Spojenie Affleck Damon totiz funguje opat, nie nadarmo su uz takmer 20 rokov blizki kamarati. Dogma ma pointu, ma vtip, nenudi vas a rychlo ubehne. A padlych anjelov mate radi po cely cas filmu.

Živelná pohroma (1999)

Cisty priemerny romanticky film kde Sandra ohuruje svojou krasou a Ben Affleck svojou charizmou.