Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Slovenská premiéra 25.5.2015 na TV Dajto. V slovenskom znení Peter Krajčovič, Daniela Mackovičová, Ivan Šandor, František Kovár a ďalší.

Stážisti (2013)

Slovenská premiéra 24.5.2015 na TV JOJ. V hlavných úlohách Juraj Kemka a Milo Kráľ.

Mega bouře (2011) (TV film)

Slovenská premiéra na TV Dajto 8.5.2015.

Byzantium (2012)

Slovenská premiéra 1.5.2015 na TV JOJ.

Úlovek (2007)

Slovenská premiéra na TV DAJTO 24.4.2015. V slovenskom znení Filip Tuma, Peter Sklár, Martin Zatovič, Michal Hallon, Gabriela Škrabáková-Kreutz a ďalší.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Bohužiaľ, tento film je pre mňa obrovským sklamaním. V prvej časti boli Jim Carrey a Jeff Daniels prirodzení a následne som mal dojem, že to nehrajú :) Pri tejto časti to bolo opačne. Tak veľmi sa snažili hrať, aký sú blbí, že to skôr bolo na plač, ako na smiech. Nebolo to vôbec prirodzené, iba umelo, nasilu vytvorené a stratilo to ten nádych, aký to malo. Jeff Daniels v prvej časti pôsobil, ako dement :D, čo sa týka jeho postavy, no so štipkou rozumu, v dvojke bol čistý dement a Jim Carrey takisto. Chalani, čo sa to s vami porobilo? Ešte k filmu, okrem trápnych výkonov hercov, bol trápny aj dej a scenár.

Stalingrad (2013)

Slovenská premiéra na TV JOJ - 28.3.2015. Podľa mňa bol slovenský dabing lepší, než samotný film, čo sa týka deju, vizuálne bol prevedený veľmi dobre. V slovenskom znení účinkovali Tomáš Horváth, Roman Ferienčík, Táňa Pauhofová, Michal Hallon, Pavol Topoľský, Vladimír Jedľovský a ďalší.