Bláznivý šaman (2001)

Hoci tento film vyzerá byť nič moc, tak myslím, že to nie je pravda. Je to fakt bláznivá komédia, plná gegov a smiešných scén. Záleží na tom, či vás komédie takéhoto druhu bavia. Tak ako v úspešnej komédii Yankee Zulu, tak aj tu účinkuje bláznivý herec Leon Schuster. Hoci nemá veľa filmov ale len zopár, myslím, že sú naozaj skvelé. A bláznivý šaman je toho dôkazom.

Yankee Zulu (1993)

Tak na tejto starej pecke som vyrastal a drží ma to dodnes. Naozaj skvelá komédia s Leonom Schusterom, ktorý aj o čosi neskôr zabodoval taktiež v bláznivej komédii MR. BONES (Bláznivý šaman).

Hon na čarodějnice (2011)

Mne sa tento film páčil, pretože mám rád filmy s diabolskou tematikou. Zo začiatku ide o čarodejnice ale časom sa ukáže,že za tým všetkým stojí nik iný ako samotný diabol. Troška netradičné herecké obsadenie až na Cagea. Jemu to celkom sekne. Mohlo to byť troška lepšie ale myslím, že to stoji za zhliadnutie.

Světová invaze (2011)

No, nie to až také,ako to vychvaľovali. Je to dosť slabé,hoci snaha bola,to sa musí uznať. Lenže mi to pripadalo akokeby to bolo odkopírované od filmu TRANSFORMERS. Pol hodinu filmu som presedel v nádeji,že sa už konečne niečo stane. A vtedy sa stal ten zázrak. Škoda,že sa na tom nepodielal Spielberg. Malo by to lepší ráz.

Lidožrout (2002)

Nechápem. Nemohli z tohto filmu radšej urobiť prírodopisný film? Možno by sa viac ujal.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Celkom slušný film. Nebolo to až také aké som si myslel. Ta celá família je celkom vydarená. A ten psychopat s pílou mi celkom pripomína Jasona v hokejovej maske s mačetou. A Jessica Biel, tá nemá chybu. Mohol by som ju nazvať Xenou ale bez koňa.

Márnice (2005)

Kedy už ľudia začnú točiť poriadne horory???

Bestie z hlubin (1990)

Ďalši film o žralokovi. No, aspoň sa mám načo pozerať :-)

Kostka 0 (2004)

V tejto časti už v poradí tretej, vyšlo najavo ako to všetko s kockou a jej obeťami funguje. Malo to ostať radšej utajené, pretože to už nie je tak zaujímavé ako keď sa o tom nevie.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Najhoršie na druhom pokračovaní úspešnej jednotky je to, že to nemusí vždy výjsť. Aj v tomto prípade je to tak. Jasná kopírka jednotky. Nezaujalo ma to tak, ako predchádzajúca časť.