Jake a Tlusťoch (1987) (seriál)

Seriál, který podlehl svému největšímu nepříteli...času

Fešák Hubert (1984)

Karel Heřmánek by si svůj sex-appeal mohl rozkrájet a vyvážet ho do chudších koutů světa a stejně by mu bylo co závidět. Fešák Hubert v jeho podání je takový kabrňák, že ani ten nejhorší film by mu neubral ani zbla na jeho šarmu.

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Jak moc mohou být politické problémy universální. Stejně tak jako politický humor.

Amélie z Montmartru (2001)

Amélie je jako cukrářství, ve kterém mě zamkli přes noc. Neudržím se a zhltnu na posezení několik indiánků nekonečné fantazie, pár dortíků francouzského vtipu a nakonec celé balení poetických pralinek. Jsem jako malý kluk a nikdy nemám dost. Už jsem se zmínil, že do téhle cukrárny chodím převelice rád?

Constantine (2005)

Malý chemický příklad: Co dostaneme, když smícháme v příslušném poměru filmy: Blade + Vymítač ďábla + Konec Světa + Dogma? Constantina.

Agent bez minulosti (2002)

Solidní zástupce svého žánru, kterému až příliš chybí nějaké strhující překvapení. Na druhou stranu si to režisér kompenzuje výbornou syrovou atmosférou a snahou o co největší autenticitu. Škoda, že se na konci veškerá inovace vytrácí jak pára nad hrncem.

Šestý smysl (1999)

I se znalostí pointy film zamrazí víc, než měsíční pobyt na severním pólu.

Bazén (2005) (seriál)

Toto poněkud nekonfliktní hodnocení je především za to, že právě Bazén se v záplavě jiných seriálů snažil, aby byl jiný. Televizní diváci na to však neslyšeli, což bůhvíjaká škoda není, ale pak se tady má prosadit něco aspoň trošku zajímavějšího.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Sergio Leone s nadhledem a sobě vlastním humorem natočil nesmrtelnou ikonu doby. Doby, kdy western nebyl neduživým staříkem a kdy se širými pláněmi rozeznívala Morriconeho hudba, bohužel pominuly. Hodný, zlý a ošklivý však zůstává.