Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Začínám být zaprděnej a starej. Ta první série byla prostě lepší. Komornost tomu slušela víc. Tady je toho najednou nějak moc..."SAM" z "KRAJE" byla postava nasazená do děje WTF, a záhy Vám dojde proč. Tvůrcům, ale trochu ujela ruka, protože zrovna tahle postava je tak fajn, že dát jí mezi kuželky nebyl dobrý krok. (Můj názor...i tak jsem se samozřejmě bavil, ale na víc jak tři hvězdy to nevidím. Snad to napraví třetí série.)

Warcraft: První střet (2016)

Některé nutné filmové změny oproti původnímu příběhu mě vyloženě otravovaly. Na druhou stranu drží to pospolu a není to fantasy typu "pán prstenů" což mi lahodí. Jinak totiž fantasy očividně nesnáším neb u něj vždycky usínám. Bude potřeba ještě hodně věcí dobrousit ale trilogie by vzniknout mohla a na další díly jsem náležitě zvědavý. Upozorňuji, že jsem Warcraft hrál takže jsem zaujatější než ti co ani neví, co je ork. A jakožto hráč jsem se v příběhu orientoval dostatečně. Naopak jak říkám...dokonce jsem viděl filmařské dloubání do hotových věcí, které bylo občas zbytečné. Například Lothar vs Garona. Ale udělejte si názor sami. (Kdyby se víc věrně drželi posledního strážce - té knihy - tak by to podle mě bylo ještě epičtější byť scény by byly komornější)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Má to pár klišé - jakoby proč by třeba v tak drsnym světě stačila na důvěru jedna přelejzačka sedačky v bývalé tatře že? Ale za kytaráka prostě dávám pět protože ten byl drsnej :D a úplně mi stačil.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Já se bavil na jedničku takže za mě...čtyři hvězdy. Konec bych zkrátil ale jinak blbý a blbější jedou na plný kvalt.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Sitcom, kde se mluví upřímně od podlahy jak nám huba narostla. Bez pozérství se tu řeší hlavní vztah rodiny, která je mladá a dosti šlehnutá. A to se mi líbí. Tohle by mělo mít víc řad aby hodně lidí v osobním životě otevřelo oči a přestalo si hrát na dokonalosti. Neříkám, že si všichni musíme nadávat do genitálií ale garantuji vám, že bychom všichni měli přestat mlejt hovadiny a měli bychom se začít mezi sebou bavit jako Louie a Kim

Úsvit planety opic (2014)

Co si budeme namlouvat. Opičky se sledují pěkně. Je to podívaná plná efektů. Jenže v půlce se to nějak zadrhne a začne vám padat hlava. Klišé střídá klišé a něco, jako by z lvího krále bylo vykradeno. Na druhou stranu proč ne...za mě ale mnohem slabší než suprová jednička. Uvidíme co s tím provedou dál.

Oculus (2013)

Nebylo to až tak špatné. Nápad je stoprocentně to nejoriginálnější, co letos přišlo. Na druhou stranu ten film je na konci trochu nepřehledný a zbytečně moc osobní což ve mě nevyvolávalo ty správné pocity. Navíc strašení má podle mě větší koule na začátku, kde se semtam něco mihne než na konci, kde se to vlastně stává součástí podstaty příběhu. Ale tak...myslím, že tento tvůrce má ještě co sdělit tak uvidíme příště.

Zrození ďábla (2014)

Taková mega příručka o chování ženskejch zaobalená do alobalu s malým antikristem. Protože jsem k tomuto filmu cítil jisté osobní vazby hlavně ve chvílích, kdy se Zach stará o svou přítelkyni až do úmoru napadlo mě že to vlastně není ani tak horor jako sonda do normálního moderního života. A za to bych dal nejraději čtyři hvězdy neb toto chování přesně film vystihl. Na druhou stranu až tak děsivý to nebylo takže ty hvězdy srážím. Ale pokud nemáte co dělat tak na nedělní sychravý večer je to ideální jednohubka. Pokud tedy ještě najivně nevěříte, že ženy jsou normální a hodné bytosti.

Patrick (2013)

Dalo by se řící ano výtečný remake starého Patricka je tu. Narozdíl od Carrie tedy. Jenže trochu mi tu vadilo, že v každém obraze se musí dít něco nadpřirozeného což zavánělo trochu pře**čeností. Za to dávám dvě hvězdy dolů neb když je něčeho moc je toho prostě moc. Méně by neuškodilo. Jinak fajnový filmeček na dopoledne.

Cabin Fever 2 (2009)

Sladká odpočinkovka, která ze začátku velmi dobře buduje příběh i charaktery postav. Ve chvíli kdy ale všechno vypukne se jakoby na všechno zapomene a jede se dokonce alter závěr, který nemá nic moc společného s původním příběhem daným první hodinou filmu. Ale nevadí i tak to byla docela zábava.