Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)

Už po první sekundě mi bylo jasné, že to bude pokračování nejblíže k původním dílům. Oproti prvním dvoum řadám Tom a Jerry Kids je pro mě jenom taková chvilková zábava. Ale tady mě trochu děsilo pár scén, jak těm kocourům při zmačkání málem vylítly oči z důlku, ale naštěstí JEN málem, oproti Spongebobovi. Já spíš to podání dílů (mírnější) měl raději spíš od režiséra TJ House než od Brandta & Cervonyho, jenomže ti tu mají nejvíce dílů na kontě. Animace některých dílů je téměř stejná jak ty z 50. let, dokonce jeden díl měl design úplně nejstaršího dílu.

Kačer Dodgers (2003) (seriál)

I když je to Looney Tunes, tak mě to tolik neoslovilo, možná kvůli tomu, že to je sci-fi. Snad jediný díl, který se mi líbil, byl to jak dvě myši způsobí roztržku mezi Daffym a Porkym, když Porky obviní Daffyho z pokusu o vraždu.

Senzační Spider-Man (2008) (seriál) odpad!

Nechápu, jak tohle mohli dávat na NOVě, která vysílala jen kreslené komedie. Mě ty superhrdinské pořady nezajimají, to podání bitek mě děsí, moc dobrodružné, navíc to ještě převalcovává moje oblíbené seriály jako Kačeři, Tom a Jerry a Šmoulové. Ještě tohleto napodobňujou v ČR, jsou populární, a ještě to smixujou se seriály pro nejmenší a řeknou, že to porazí Disneyovky.

Čtyři uši na mezi (2003) (seriál)

Tohle jsem sledoval ze zvědavosti, jelikož jsem v té době sledoval celé hodiny ČT.

Fix a Foxi (1999) (seriál)

Už v roce 2003 jsem měl chuť ten seriál ze zvědavosti vidět, i když jsem neměl celé roky možnost. Pak v 2007 jsem viděl jeden díl. Hudba a kresba mě zaujala, protože jsem očekával nějakou komedii. Když jsem potom přečetl na internetu, že komiksová verze seriálu byla obdobou komiksů Kačera Donalda (kreslili to stejní tvůrci i údajně pointa), tak jsem si v 2009 koupil jedno DVD s Fixem a Foxim. Ale... dějově je to spíš pro nejmenší, řídké, takové ohrané zápletky, navíc dabing hodně sterilní (a to nejsem až tak náročný na dabing), tak už jsem to nesledoval.

Šprti a příšery (2013) (seriál)

Tohle, kdybych viděl před 5 lety, bych se moc zlobil, v jaké vysoké hustotě se objevují nechutné vtipy typu kálení, zvracení apod. Od loňska všechny tyto pořady z Megamaxu, Tuty TV, CN, Disney Channel, rád sleduji kvůli zápletce, abych se nemusel dívat pořád jen na ty klasické seriály, co mám nejradši, ale i na něco trošku odlišného.

Já a 7 trpaslíků (2017) (seriál)

Já ty hrané sitcomy pro děti vůbec nemusím, připomínají mi takové komerční a nasládlé. Tohle je ale vtipné na poměry Minimaxu. Ten charakter Kouzelníka a podezírání ho z nekalostí jsou pro mně zajímavé, takové zápletky mně zajímají - to co bych ani vůbec nechtěl zažít.

Velká oříšková loupež (2014)

Tohle mi dost připomíná ty Dreamworksové filmy. Nejvíc se mi líbila ta část se zloději a pak toho mopslíka s bombou.

Vrah mého manžela (2014) (TV film)

(SPOILER) Tohle mě zajímalo. A ty scény před koncem, kde muž vysvětluje a chce hodit zločiny na tu ženu, mě vyvolávaly nervy, jak někdo může mít zničený život. Ta část, jak přišla dcera a obviňovala tu ženu a pak těsně potom muže, je takové to vrcholení, kde čekáme smutný konec, ale nakonec je dobrý.