Robin Hood (2010)

Čekal jsem něco ve stylu Robin Hood Král Zbojníků ale bohužel jsem se toho nedočkal.Ikdyž bitvy byli opravdu dobře propracované nemohli ten film celý utáhnout.Kvůli závěrečné bitvě dávám dvě hvězdy.

Malý Herkules (2009) odpad!

Ještě teď mi běhá mráz po zádech když si na to vzpomenu.BRRRRRRRRRRRRR.Efekty naprosto stupidní herci strašní a k tomu děsně nesympatičtí.Odpad je až příliš vysoké hodnocení.

Cesta (2009)

Na konci filmu jsem se neubránil slzám.Film je dobře udělaný až na nějaké zdlouhavější scény a některé chvíle ve kterých se dá trochu ztratit.

Lví král (2000) odpad!

Strašná slátanina několika příběhů dohromady myslel jsem že budu zvracet.....

Odpor (2008)

Dobře udělaný film,ikdyž se tam ten americký styl dá dobře poznat.Sice posldní bitva byla taková jako obvykle v nejhorší chvíli přišla posila a vyhráli,ale jelikož to byla pěkně zpracovaná bitva tak dám plný počet.

Sabaton - Live At Wacken (2008) (koncert)

Musím říct že tento koncert překonal mé očekávání vůbec.Dle mého názoru překonal i Rammstein Vökerball.Sabaton jsou prostě nej skupina co znám.

Princ a já 2 (2006) odpad!

Strašná blbost a následující dva díly také.

Lady a Tramp (1955)

Ani omylem bych neřekl že je tento fil z roku 1955,odhadoval jsem ho na devadesátá léta.Jinak moc pěkný film.

Rytíři krvavé oceli (2009) (TV film) odpad!

Řekl bych že už to spadá do kategorie filmů C a to těžké C.Jinak šíleně stupidní film.