Johnny Mnemonic (1995) odpad!

Dukaz o tom ze nez se Keanu Reeves stal hvezdou Matrixu musel si projit taky solidnima srackama ultraslatanina kterou nezachrani ani pritomnost Dolpha Lundgrena ted bych z dovolenim pridal tak trochu po cesku interpretovanou scenku po premiere filmu kritik zpovida rezisera jee dobry den pane Longo a vam se pane Longo ten film jako libil?!

Octopus (2000)

Z toho co tu pisete je mi do breku.. to tu vazne nikdo nepozna kvalitni brak? od mistra mistru vsech silenosti a meho oblibence Johna Eyerese Jedna rada pro radoby milovniky kvality zapomente ze je to realita vypnete nemyslete tohle superbecko prece nemuzete takhle zprznit na palube ponorky radi digitalni chobotnice a hlavni hrdina uklidnuje namornika kterej zmagoril a je v hajzlu z toho ze nechal doma rozsvicena svetla! boze tohle je super zabava a ma to miliardkrat vetsi hodnotu nez veledila vznikajici v soucasnosti ktere si na opravdu zabavny beckovy zanr jen hraji

Spiknutí (1995) (TV film)

Geraint Wyn Davies a jeho zabiják je ultra klasa. Škoda, že hlavní hrdina je vrcholně nesympatická postava a ani ta dívčí hrdinka to úplně nevytrhla a tak mi to trochu kazí ještě společně s nekonzistentní stopáží která neumí úplně udržet tempo zažitek z filmu od mého oblíbence Johna Eyrese. Tento film je asi nejslabší z jeho devadesátkové tvorby, ale to zase neznamená že by mě nějak pohoršil. Jenom to tentokrát vidím pouze na ten lepší průměr. Nic víc.60%

Tajní agenti Crash & Byrnes (2000) odpad!

Snažil jsem se na opakované shlédnutí najít na tom filmu aspoň nějaký pozitivum, ale nejde to. Tohle je regulérně nejhorší buddy movie (rádoby) akční film všech dob, kdy dvojici hrdinů tvoří opět už standartně drsně se tvářící nemehlo Wolf Larson kterýmu toho tvrďáka neuvěříte ani náhodou a aby to byl ještě větší opruz, tak jako parťáka mu dali pro změnu totálního teplouše kterej mě sral jenom se v tom filmu objevil. Jediná Joanna Pacula v záporný roli jakž takž obstojí, ale bylo mi jí spíš líto, že se nechala naverbovat do takový ultra sračky. V akčních scénách si pak asi někdo řekl, že když se bude permanentně klepat kamera a obraz bude celý rozmazaný, tak to bude cool. No nevím co k tomu ještě psát tady je každý komentář zbytečný. Odpad všech odpadů.0%

Ničivá hrozba (2004)

Tak tu mame dalsi katastrofalni katastroficky film fantazii se meze nekladou a tak se podivejme na snimek o Rumunske sekte ktera vyvola tornado aby zabilo cikany!!! Jedna hvezda zato ze sem se s tak absurdnim scenarem jeste nesetkal

Dentista (1996)

Mohlo to dopadnout i lip potencial na to byl mne se vic libi dvojka ale ani proti tomuhle nic nemam kazdej se zivi jak umi a Brian Yuzna umi prasarny muceni se zvlastnim az uchylnym zamerenim na detaily co se mne tyce nez k takovymu zubari to at mi radsi vsechny vypadnou...

Dentista 2 (1998)

Zubar zabijak opet v akci o kousek zabavnejsi nez jednicka jinak typickej Yuzna kdo z toho neomdli vi co cekat a ma to rad dostane co ocekava

Halloween III (1982) odpad!

Reziser tyhle poblijarny by mne byt verejne zbicovan a pak podriznut samotnym Myersem za to ze si vubec dovolil vzit si nazev me nej nej nej vyvrazdovaci serie do nazvu tyhle ultradementekretenskyvylizany superodpadchudakoviny maloco mne v historii filmu tak irituje jako totok a nepiste prosim nikdo ze to neni o myersovy a tak se to ma brat to v zadnym pripade! meli si to proste pojmenovat jinak a hotovo ale to uz se asi opakuju uff ruce se mi klepou kdyz tenhle komentar pisu vemte vsechny co s tim maji neco spolecnyho a ztrestejte je! tohle je urazka nejvetsiho kalibru!!!!!!!!!!

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Tak a dame si dobry kovovy sushi! stara dobra megapecka vyjimecna tim ze je to bohuzel jediny film kde se sesli moji 2 velci oblibenci Dolph a Brandon je to opravdu neskutecne zabavne neskutecne lacine neskutecne osmdesatkove ale i po vice nez dvaceti let od vzniku porad neskutecne cool!

Smrtící nabídka (1996)

Trochu mne zarazi ze k tyhle pecce neni napsanej ani jedinej komentar ale tak dobre ucinim tak sam pro mne naprosto uzasny akcni dilo s mym milovanym ranarem Jeffem Speakmanem na vrcholu formy a tento film je jednim z mala ktery dokazal naplno vyuzit Speakmanova potencialu pak uz to s nim slo z kopce tohle ale nema chybu od zacatku do konce uzasny tempo luxusni bitky a v nich povestny Jeffuv ultimatni bojovy styl kterym rozseka jinak narozdil od jinych filmu komando celkem narachlych teroristu ktery se tu s nicim neserou a Ron Silver je urcite kvalitnim protivnikem uplne zapomenutej film to proste nechapu ale pro mne jeden z kultu jediny co se moc nepovedlo je cesky dabing hlaskam jako nevzal sis neprustrelny pytlik sem se fakt nezasmal