Černý orel (1988)

Ja chapu ze kazdej nejak zacinal ale ty zacatky muzou o budouci draze herce lecos vypovedet tohle nestoji ani za usrani a takova nula co slavnyho zana vyridi to sem nezral jedna hvezda za co? ani nevim...

Patriot (1998)

Tady začal nenápadný rozpad Seagalovy kariéry. Nudná agitka ve které se dozvíme, že biologické zbraně jsou svinstvo. Akce je tu minimum, keců na krátkou stopáž až neadekvátně moc. Jo a milý vegetole : je hezké, že píšeš, že tenhle film už z principu akční být neměl, ale pak nechápu proč do něj Seagal lezl. Jako sorry akce a bitky mu šli vždycky dobře, ale jeho prkenná předávání rádoby poselství mu nešla ani náhodou. Na druhou stranu souhlasím, že oproti již zmíněnému Tickerovi má tohle aspoň nějakou profesionální a filmařskou kvalitu a pohled na ještě nevyžraného Seagala v solidní formě je osvěžující, takže nakonec tu 1* napálím. V době vzniku jsem to bral za ultimátní odpad, ale to jsem ještě nevěděl jakými skvosty nás Stevo bude zásobovat v budoucnosti...15%

Nebeský oheň (1999) (TV film) odpad!

Vykrast smrtonosnou past a skleneny peklo a dat to do jednoho filmu? proc ne vysledek stoji za to s tradicne ultratrapnym Ericem Robertsem vysledek ani jiny byt nemohl ale kdyby to aspon pobavilo presne takovy filmy mam rad ale tohle je jenom zhovadilost na entou nejlepsi je kdyz se terorista rozbehne proti Robertsovi ten mu uhne a borec vyskoci z okna a rozplacne se na chodniku to sem nevedel jestli se smat brecet nebo si skocit pro endiaron

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Tohle uz je jenom honba za ziskem nic vic na prvni dil to nema ani nahodou jedinej dobrej fight tu ma Jax se Cyraxem a to je hodne malo ja fakt netusim proc se ty filmy podle her toci tak spatne

Pavouci (2000)

Tak drsne nehororovej horor az je to uzasna zabava mladezi do 18ti nastesti nepristupno takze masakr je to slusnej a podle mne ten velkej pavouk nevypada tak zle ten konec je pravda kapku prehnanej ale to je mi fuk jo a jestli od toho nekdo cekal serioznost tak se nedivim ze sel domu s brekem ale je to desna prca o dost lepsi nez podobny filmy co se toci v soucasnosti

Kobra (1986)

S psychaci nekseftuju ty rovnou odprasknu! Kultovni Stalloneho pecka bez jediny vady na krase Novy svet Briana Thompsona a jeho stoupencu skonci driv nez vubec zacal

Smrtící systém (1995) odpad!

Absolutni podvod na fanousky Matthiase Huese! film na nej laka a pak je tam 5 minut na zacatku a jeste dostane do drzky zbytek filmu je potom presne tak jak tu napsal Ertai a to i ten konec! ne fakt to neni prdel opravdu to tak skonci takze dobra rada nad zlato zni nekoukejte na to proboha!

Nukleární armagedon (1999)

Levná a hlavně totálně nudná zetková záležitost. Všechny ty vesmírné scény jsou vybrané z jiných filmů této kategorie a ty co jsou do nich vložené se zjevně na žádné vesmírné stanici neodehrávají. Akce tu není prakticky žádná. Furt se jenom kecá a vyjednává. Všichni mají při tom hrozně vážné tváře, takže nějakou tu zábavu na účet tvůrců taky nemůžete očekávat. Baldwin standartně hroznej, tady možná ještě víc znuděnej než obvykle. Ta nejslabší možná 1* je tak za účast mého oblíbence Franka Zagarina který se umí jako vždy velmi zle tvářit a záporáka jako vždy s přehledem uhraje, ale mimo jedné exekuce už nic dalšího nepředvede. No a vrcholem celýho totohle nudnýho filmu je scéna kdy (SPOILER) Zagarino se po krátké a odfláknuté finální bitce s Baldwinem dostane ke zbrani, ale místo toho aby ho zcela logicky zastřelil na něj jenom něco zaštěká a zmizí v chodbách. Pak narazí na ženskou hrdinu a zahlásí : je konec a chce jí zastřelit. Do toho se objeví snaživej Baldwin kterej zcela pochopitelně využil Zagarinem zcela nepochopitelně naskytnutou možnost, zmocnil se zbraně a střelí Zagarina do zad. Wow tak to byl nářez. No už radši nic, nebo si ještě to svoje přehnaný hodnocení rozmyslím...10%

Zajatci vesmíru (1999)

Začnu plusy. Docela se mi líbil hudební podmaz, vizuálně pěkně udělaný titulky a celkem slušná akční pasáž útoku na teroristickou buňku. Tím ovšem pozitiva končí. Když se film přesune do vesmíru, tak nastává konstatní nuda, kterou nezachrání ani docela pěkná hlavní hrdinka a její postelová scéna. Parého mám rád, ale tady je bohužel úplně mimo. Kdysi mi to přišlo dějově trochu složitý, ale teď musím konstatovat, že ta zápletka o vědci kterého zneužijí teroristé a vypláchnou mu mozek je primitivní a triviální a bohužel když tu má Paré něco uhrát, tak pekelně přehrává. Efekty jsou odpovídající produkci ve které to bylo natočeno. No co už repete je za mnou hodnocení ponechám a jsem rád, že už se k tomu nemusím vracet.15%

Akční komando (1997) odpad!

Da se natocit neco horsiho nez spatnej film? vykradacka spatnyho filmu! Tenhle boeing 747 z Dudikoffem v ohrozeni je toho zarnym prikladem snesu hodne ale co je moc to je prilis jenom ten Richard Norton celkem usel ale to je tak vsechno