Rudý kapitán (2016)

No páni, takže ja tomu pridrbem hneď 5 vies prečo? Lebo na česko/slovensko/poľský počin je to dosť dobré, takže klobúk dole. Konečne niečo dobre od nás a nie v kuse vyhadzovať peniaze za americké chu...viny a marvelovky. A vy najväčší filmoví kritici, čo ste tomu dali 2 a menej tak sa skláňam pred vašou odbornosťou. Riešiť kamery, strihy, scénar predlohu a neviem čo ešte to ma strašne baví ako to sem píšete, lebo určite ste všetci odborníci a máte vyštudované filmové fakulty. PEACE

Dr. Dokonalý (2012) (seriál)

A to len kvoli tomu ze to je jediny slovensky serial na ktory sa da ako tak pozerat, mimochodm s doktorom Houseom to nema absolutne nic spolocne

Smallville (2001) (seriál)

Ale ľudia ľudia....Jasne, že Lex a Clark boli v detstve kamoši. Najprv si prečitajte komix lebo v original superman komixe boli kamoši. A k filmu mam len jednu pripomienku Michael Roenbaum ako Lex Luthor no proste TOP

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Aj keď niesom fanušikom Twilightu....aj tak som to pozeral ( možno aj z nudy ) ...... ale tento diel musím prehlásiť za úplne najstupidnejší a najhorší......takú nudu som vživote nezažil , preboha o čom sa to tam celý čas točilo? Tuto otázku mi už asi nikto nezodpovie.

500 dní se Summer (2009) odpad!

Tento film zmenil moj život....... ALE K ZLEMU !!!!!!

Máma mezi Marťany (2011) odpad!

Ja som to ani nedopozeral a to z jedineho dôvodu....normalne som mal strach z tych mimozemšťanov. Ich výzor by som si vedel inak predstaviť. Ale keď mi to už teraz prišlo hrôzostrašne ako by som sa musel cítiť ako dieťa. Tato jedina vec ma tam rušila akvoli tomu som to nevedel dopozerať. Normalne sa mi to hnusilo. Sorry

Bez dechu (2011)

Podľa mňa to bola dobra oddychovka. Najprv som si myslel, že to bude hluposť, ale potom som to zhodnotil na konci filmu tak, že to bolo celkom dobre. Dokonca aj ten Lautnerov vykon nebol až tak zly, vlastne bol celkom dobrý ( a to toho herca ani nemam v obľube)

Ať vejde ten pravý (2010)

Hmm.... Vobec som nepochopil, že čo tym chcel básnik povedať: Prvu hodinu som absolutne nechapal čo sa tam deje, ale že nakoniec sa z toho vykľuje upírska uchylačina tak to som fakt nečakal. Ako filmy s upírskou tématikou mám veľmi rad ale toto už akosi prestrelilo. Aj napriek tomu veľmi pozitívne hodnotím koniec. Potom som už to aj ja začal chapat a všetko mi do seba zabadlo. Ale išlo to dosť pomaly. A nebolo to nepochopenie štylu, mysterioznej pecky, že neviem čo sa deje do konca a potom zrazu bac. Bolo to nepochopenie v zmysle WTF?? a potom bac ale tak, že sa budem dlho ztoho spamatávať.

Max Payne (2008)

Bohužial, aj keď pozeram na vačšinu hodnotení, ktoré niesu až tak vysoké, tak ja si to neodpustim a musim dať tomu filmu 4 hviezdy....Jasné, že to malo pár much , ale osobne si myslim, že je to taka dobrá oddychovka kde človek zabudne na problémy všedného dňa. Ja som pri tom zrelaxoval perfektne. Odporučam aspoň pre ten relax.