Ocelová pěst (2011)

Děj posazený do blízké budoucnosti, boxerské zápasy robotů a Evangeline Lilly? Proč ne. Čekal jsem spíš ponaučení o tom jak má a nemá vypadat vztah Otec- Syn ale naštěstí bylo toto postaveno až na druhou kolej a nutno podotknout že dítě nebylo tradičně otravné ale spíš sympatické. Pohyb a vzhled robotů byl perfektní jen průběh soubojů byl předvídatelný

Červená Karkulka (2011)

Zpracování klasické pohádky bratří Grimmů které se předloze ani z daleka nepodobá ála Stmívání, jen bez dlouhosáhlých pohledů z očí do očí. Zachránila to jen Amanda Seyfried a to tím že se na ni hezky dívá ale to je tak vše.

Rychlejší (2010)

Nutno podotknout že Dwayne Johnson je můj oblíbený herec, možná proto ty 3 hvězdy. Film je více méně akční průměr ale líbilo se mi zpracování hlavní postavy. Svým způsobem si každý divák vybere jestli je "řidič" klaďas nebo záporák. Lovený mstitel s Maorským tetováním, který bezmyšlenkovitě zabije každého ze seznamu. Jako oddechovka na nudný večer je to fajn.

Všemocný (2011)

Skvělý nápad - skvěle zpracovaný díky skvělé droze kterou měl nejspíš i scénarista. Už od začátku Vás film navnadí na něco o čem vlastně ještě nevíte a v této atmosféře Vás udrží. Zmiňované "průlety" městem byly třešničkou na dortu. Hlavně závěr filmu byl zajímavý, možná díky tomu že neskončil jako většina filmů tohoto typu.

Labyrint (2012) odpad!

Dobrý námět, pro Čechy netradiční. Zpracování dopadlo přesně dle mých očekávání. Někdo urputně řeší starodávnou záhadu a v tom mu pomáhají přátelé kteří jen "náhodou" všemu kolem rozumí. Záběry které se odehrávali v podzemí, doprovázené blikáním čelovek mi přišli jako parodie na Záhadu Blair Witch. Občas detaily nedávaly smysl, například kde se vzala nacistická Orlice ve sklepení ze 17. Století? Konec filmu byl poměrně otevřený, proto doufám že nikoho nenapadne točit druhý díl.