Bratrstvo nesmrtelných (2021) odpad!

Huh. Vypadá to jako prvotní nápad na film, kterej rychle někdo splácnul, než to někdo přetočí a pustí ven ofiko verzi. Efekty made in cracknutý photoshop 1.0.

Zbrojnice (2017) (seriál)

Velice cením, jak se tento seriál staví ke všem aktuálním tématům. Jak je všechny zakomponovali do děje (coronavirus, americkej rasismus a vznik hnutí Black lives matter, atd.) a hlavní postavy se s nimi musí reálně vypořádávat. Oceňuju, že je zde dost vidět s jakými systémovými problémy se musí Amerika vypořádát, jak neustále přetrvává všechno to zlo a předsudky všude v systému. Ačkoli jsou postavy tak trochu pohádkové, protože je každý až nereálně čestný a dobrý, je super, že jsou k tomu přidána tato témata, které to vracejí do reality. Za mne veliký BigUp něčemu takovému, to se příliš nevidí.

Treadstone (2019) (seriál)

Seriál, kde je mi opravdu sakra líto, že další díly nebudou. Nejen díky tomu cliffhangeru na konci posledního dílu, ale hlavně proto, že to byl opravdu skvěle natočený seriál. Obě časové roviny dávaly smysl, hezky se k sobě přibližovaly a začaly propojovat, celou dobu je udrženo veliké napětí, a při každé bitce tuhne krev v žilách (jak brutální a realistický jsou). Opravdu doporučuju, ale připravte se na chybějící konec a neuzavření příběhu...

Rychle a zběsile 9 (2021)

Huh. Takže po dvaceti letech jsou tady z partičky suprtajní supršpióni, kteří nakonec skončej až ve vesmíru. Je to už hodně přestřelenej úlet.. Ale druhou hvězdu za pár opravdu vtipnejch hlášek a výměn, a taky proto, že jsou tu všechny postavy z jedničky a dvojky (který jsem viděla a považuju furt za dobrý akčňáky).

Futurama - Cesta k parazitům (2023) (epizoda)

Hahaha. Ti, kterým se tenhle díl nelíbí, asi neznají DUNU, a tak jim celá tahle parodie nějak utekla. :-)

Tajná invaze (2023) (seriál)

Chtěla jsem tomu dát alespoň dvě hvězdy, ale... Tohle mohl být tak dobrej námět, tak dobrej seriál, kdyby to někdo takhle neodfláknul. Kdyby se v MCU vykašlali na točení zbytečných seriálů (jako byla She-Hulk a podobný nesmysly), a věnovali se pořádně něčemu, co má opravdu potenciál, mohla z tohohle být fakt super věc. Škoda, že to někdo takhle zkazil. A mimochodem, na první a poslední díl došli peníze i lidi? Že to bylo všechno tak trapně laciný, a akorát znechutilo pozorující.