Havajané (1970) odpad!

Nebol v tomto filme jediný okamih, ktorý by ma čo i len trošku bavil.

Zombieland (2009)

Podľa mňa najlepšia komédia roka. Vďaka Bohu za rozumnú stopáž, lebo ešte o jeden vtip viac a doštím sa v kine jak koza.

Opilí slávou (2006)

Základný rozdiel medzi optimistom a pesimistom: optimiska môže dosiahnuť čokoľvek, otázkou je len ako. pesimista môže dosiahnuť nič, otázkou je len prečo.

Astro Boy (2009)

Úple živo si viem tento film predstaviť ako americký hraný blockbuster.

Kokoda (2006)

Jeden z mála vojnových filmov, ktorý mi sadol. Naturalistické, realistické, napínavé. Odporúčam všetkým čo milujú filmy obzvlášť s vojnovou tématikou. A tí čo majú radi camperský prístup si ho užijú ešte o čosi viac. Svojím komentom to najlepši vystihol mr. Saccard.

Potomci lidí (2006)

Ani maximálne trápnym a samoúčelným vtipom o bocianovi, ktorým sa nám autori snažia ozrejmiť situáciu, a inými klišé prvkami sa im nepodarí ich vytýčený zámer. Neorganizovaný chaos. Doteraz neviem čo sú zač tie Ryby. A to že je tam nejaké združenie Omega som sa dozvedel až po filme.

O kapitalismu s láskou (2009)

Michael Moore si toho naložil priveľa... nedostatky: prílišná odbornosť, plytkosť, málo súvislostí pozitíva: vtip

Daddy Longlegs (2009)

Neuhladený film snáď ako život sám.

Le Jour où Dieu est parti en voyage (2009)

Masaker v Rwande pri ktorom snáď ani nikto nezomrie, a jediné čo sa tam deje je opekanie dikobrazov v džungli. Boh odišiel a nechal nám tu nudu par excellence.