Agatha Christie's Poirot - Smrt na Nilu (2004) (epizoda)

Oveľa slabšie ako verzia s Petrom Ustinovom. Pokiaľ ste ani jednu nevideli, učite si pozrite radšej verziu z roku 1978.. Lebo týmto filmom si pokazíte chuť s parádnej krminálky.. Samozrejme zápletka je rovnaká len herecké výkony sú ohromne slabé.. Pokiaľ ste už verziu z roku 1978 videli, potom tiež nemáte dôvod pozerať tento film... Príde vám to podobne ako mne veľká nuda..

Pan Včelka (2007)

"Po tom čo vyhunú včely, ľudstvu ostanú štyri roky života.“ - A. Einstein -

Nirvana Live! Tonight! Sold Out!! (1994) (koncert)

Ako veľký fanúšik Nirvany musím dať iba 4.. Chýbali mi tam moje najobľúbenejšie piesne tak trochu,, songy čo boli zaradené do tothoto výberu neboli tie najlepšie verzie čo kedy hrali... Dokumentárne vsuvky majú mnohokrát hroznú kvalitu obrazu i zvuku... Na všetkých tých chudákoch okolo je vidno ako sa snažia priživiť na sláve Nirvany, chcú povedať niečo zaujímavé, len aby sa hovorilo aj o nich... || baruss music rating 7/10 ||

Čistá práce (2008)

Není to nějaký překombinovaný? --- Někam ho schovej, někam ho schovej. Schovej ho do Brugg.. (pardón nechal som sa uniesť, ešte stále mám hlavu v oblakoch z druhej projekcie filmu V Brugách... Ale pravdou je, že tento film je na mňa prekombinovaný, ešte jedna poznámočka pod čiarou: som fanúšik bankoviek a kasínoviek (filmov o vykradnutí alebo urobení bánk, resp. kasín).

Karanténa (2008)

Celkom svižný hororík, ktorému až na 2 minichybičky verím všetko... Nemám rád americké remajky a príšerkovské horory, a už vôbec nemusím ručnú kameru... Ale tento film toto azda úplne vyvracia.. Film veľmi dobre spracovaný, veľmi slušné herecké výkony, napätá atmosféra.. Ďaľšie pozitívum filmu je, že ak na mňa jedného dňa príde nálada pozrieť znova, tak si zapnem španielsky orginál [Rec]. A budem mať to isté v inom šate... k tým 2 minichybičkám... pozor spoiler: úplne záverečná, posledná scéna filmu je ako z každého béčkového hororu..., druhá chybička: scéna s deckom.. (zrovna keď padne na neho podozrenie, že je nakazené tou chorobou, tak sa ukážu jej prejavy.. samozrejme správanie niektorých postáv sa dá považovať za minichybičku... ale v tomto prípade mi to vôbec nevadilo... Vrelo odporúčam...

Past na žraloka (2006)

Rybacím animákom sa v poslednej dobe dosť darilo... takže sa niekto snažil priživiť.. Animácia veľmi prostoduchá, abslolútne sa nedá porovnávať s čímkoľvek dnešnej doby... Zápletka +/- obohraná..

Rocky IV (1985)

Raspberry Award (Maliny) : 1986 : VÍŤAZ (5) : Najhorší herec - Sylvester Stallone (spolunominácia za viacero filmov), Najhoršia herečka VR - Brigitte Nielsen, Najhoršia réžia - Sylvester Stallone, Najhoršia hudba - Vince DiCola, Najhorší nový herecký objav - Brigitte Nielsen (spolunominácia za viacero filmov), NOMINÁCIE (+4) : Najhorší film, Najhorší herec VR - Burt Young, Najhoršia herečka VR - Talia Shire, Najhorší scenár - Sylvester Stallone.

Rocky III (1982)

Raspberry Award (Maliny) : 1983 : NOMINÁCIE (1) : Najhorší nový herecký objav - Mr. T.

Neznámí (2003)

Realita života je iná.. bohužiaľ