• Thriller

Uneseni (2010) odpad!

Jelikož někteří film hodnotí jako odpad a někteří jako skvělý film, rozhodl jsem se na film podívat. A udělal jsem ....špatné rozhodnutí. Ošklivá rodinka se přistěhovala do luxusní čtvrti. V noci je přepadnou zloději. A matka "tlama" a dcera "tlama" začnou ječet, kňučet, vřískat, brečet, pištět, hekat. Opravdu stupidní film, bez napětí a bez atmosféry. Ty krávy mne tak vytočily, že sám bych jim ty ksichty rozmlátil. A rozdělení snímku na polovinu, fakt skvěle se na to koukalo. Nevěděl jsem, zda mám koukat na levé půlce na motajícího se fotra, nebo na pravé polovině na hekající dceru, která se z 1,5m netrefí do chlapa. ODPAD!**************!!!!!!

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film)

Velké plus dávám za překrásnou přírodu, perfektní obraz, barvy a zvuk. To byla opravdu pastva pro oči (BLU RAY). Hadů a Gatoroidů tam bylo požehnaně. Některé scény až opravdu sci-fi, jako ta, kdy had otevře tlamu a vjede do ní vlak, nebo když had kousne do vzducholodě a pak lítá jako balónek, ze kterého uniká vzduch. Také mne pobavila scéna, kdy blondýna spadne z vrtulníku z několika stovek metrů výšky do vody, která měla hloubku jen po kolena. Vstala a jen se otřepala :-) To by nepřežil ani superman. 30%

Jana Eyrová (2011)

Ponurá doba 19.století. Při filmu jsem dokonce 2 x škubl leknutím :-) Hezky se na to dívalo.

Správci osudu (2011) odpad!

Stupidní hovadina o neustálých setkání a odloučení. Uplakánka a frndu chtěli rozdělit.... a je z toho film. Dnes se už opravdu točí sračky o všem!

Sucker Punch (2011) odpad!

MEGAPATLANINA pro malé děcka, kteří ještě nemají ROZUM!

Vřískot 4 (2011)

Přesto, že byl docela zajímavý konec, 90% filmu jsem se totálně nudil. Film SCREAM IV je pro mne velkým zklamáním. A to jsem se musel na film podívat 2x, neboť při prvním sledování jsem spal. 20%

Wrecked (2010) odpad!

Film s jedním hercem! Ubrečený chlap v lese, který má navíc halucinace. Film jsem si musel pustit zrychleně, jinak bych si nudou vytrhal vlasy. MEGASRAČKA!

Neznámý (2011)

Spoustu akce, napětí, hollywoodské efekty a kvalitní herecké výkony. Konečně jsem se bavil. 80%

V pařátech smrti (2011) (TV film)

Drzí parchanti vyrazí na výlet, cestou vytočí vesničany a navíc přejedou starou cikánku. Ta, těsně před smrtí na ně sešle kletbu. Od té doby je nahání nejen obrovský krvelačný pták, ale také nasraní vesničani. Bohužel, pták má hroznou grafiku. Už z dálky je vidět, že je nakreslený. 20%

Predátor X (2010) odpad!

Turisti prozkoumávají mokřadla a napadne je krvelačná stvůra, která připomíná vyhynulého mořského dinosaura. Bohužel amatérské výkony, žádné napětí, stvůra vypadala spíše jako aligátor, navíc opět hrozná grafika. Dinocroc, Supergator, Predator X, pořád ta stejná pohádka. ODPAD!