• Thriller

Noc žraloka 3D (2011)

Při překladu titulků jsem musel na Wikipedii zjišťovat informace o žralocích. To by člověk neřekl, jak se názvy žraloků v různých státech mění. Ale teď už např. vím, že žraloček brazilský světélkuje a že polyká své zuby, aby získal vápník :-) :-) Komu se líbil film PIRANHA 3D, bude se mu líbit také SHARK NIGHT 3D. Sympatické herecké obsazení, akce, krásné jezero a žraloci na úrovni. Žádné kreslené stvůry od Asylum a Syfy. Ale dvě věci mne vytočily : SPOILER : 2 roky chodila s Dennisem. Věděla, jaký je to hajzl a přesto své kamarády s ním pustila na loď. A pak Denisovi projela lodním šroubem přes ksicht. Musel mít plastického chirurga kouzelníka, protože Dennis neměl na ksichtu ani škrábnutí a hned se mohl živit jako manekýn. Přesto se mi film líbil a dávám 60%

Uninhabited (2010)

Ostrov se nachází na jednom z nejkrásnějších míst na světě a přesto někdo dovede tak zkurvit film. Dva rozmazlení magoři (normální člověk by tohle totiž neudělal), se nechají na 10 dní vysadit na pustém ostrově. Jenže brzy zjistí, že tam nejsou sami. SPOILER: Nebudete tomu věřit, ale na pustém ostrově je duch domorodkyně CORAL, která šlápla na jedovatou ostnatou rybu. Byla to prudce jedovatá ryba a člověk do 30 min. zemře. Domorodkyni nikdo nepomohl a navíc ji znásilnilo 7 chlapů. Takže mrtvá Coral se chce mstít a teď jen čeká, až na ostrov připluje nějaký chlap, aby ho mohla mačetou rozpárat. A co se stane, když na ostrov připluje ženská? To je taky vyřešeno. Ta přece šlápne na jedovatou ostnatou rybu. No není na tom ostrově veselo? :-) 10% za krásnou přírodu, mořské okurky a jedovatou rybu.

Derrière les murs (2011)

Představte si rok 1922, kdy ženy musely chodit na vesnicích zahaleny, nesměly pít alkohol a kouřit. V této době se odehrává horrorový příběh, kdy se spisovatelka z města, typická kurvička, přestěhuje na vesnici, aby zapomněla na své trauma a napsala nějaký román. Ve starém domě našla tajnou místnost ve sklepě. Od té chvíle straší. Žena vidí duchy dětí a houfy krys, které vylézají ze studny ze sklepa. SPOILER!!! - Onemocnělo ji dítě, místo aby o dítě pečovala, šla se kurvit. Dítě zemřelo. Odstěhovala se tedy na venkov. Jenže tam také není oblíbená. Ztratí se jedno dítě, pak druhé, pak manžel jedné vesničanky ...... a kdo za všechno může? No přece ta městská fuchtle! Musím velice pochválit verzi Koshmar.za.stenoy.2011.D.HDRip, kde byl krásný obraz, čistý zvuk a parádní profesionální ruský dabing. Žádné huhňání jednoho chlápka s mikrofonem, ale nadabovány všechny postavy.

Smrt z hlubin (2009) (TV film) odpad!

Takhle stupidní pohádku jsem už dlouho neviděl. Představte si, že vrty na ropné plošině uvolní milióny let staré prvoky, kteří zahájí bleskovou evoluci. Samozřejmě napadnou vše živé a zejména lidi, neboť mají stejné chromozomy. Neustále se mluví o tom, že jejich evoluce může vytvořit něco děsivého, co vyleze z moře. Buďte klidní, NIC NEVYLEZE. A děsivý je pouze sliz na ksichtu. Katastrofa a ODPAD!

Železný Golem (2011) (TV film)

Co říct a neurazit :-) Z nebe spadne satelit a ve šrotu je zelená sračka. Kdo se sračky dotkne, zemře. Kovové části se samy pohybují. Nakonec ze sběrny vyleze robot a zabíjí.

Children of the Corn: Genesis (2011)

Dobré herecké výkony, takže žádný amatérismus. Bohužel málo napětí, málo krve, takový horror pro děti do 12 let. 40%

Rodinka (2011) (seriál) odpad!

Ježíši, co to bylo? Klub důchodců v akci? A co to červené staré prase? Na to se fakt nedalo dívat.

Psych 9 (2010) odpad!

Neměl jsem sílu se na film podívat ani se zrychleným posunem, vydržel jsem do 50 minuty. Ta nuda se ani nedá popsat!

The Dead and the Damned (2011)

U Zombíků docela dobré masky, ale jinak všechno amatérské, bez špetky napětí, hlavní hrdina - tvrďák s vykleštěným hlasem, prostě tragédie. Ke všemu jsem si myslel, že budu koukat na film Cowboys & Aliens, film má podobný název Cowboys & Zombies ! 20% za masky.

Super 8 (2011)

Parádní akce vykolejeného vlaku. Škoda, že film nebyl celý v takovém duchu, protože mimozemšťan vypadal jako maňásek a ke všemu ho bylo vidět tak 2 minuty.