Steve Jobs (2015)

Naprostá pecka, ani chvíli jsem se nenudil, i když tam vlastně jenom žvatlali

Hra o trůny (2011) (seriál)

NO nic moc, na to jak o tom všichni básní. jsou mnohem lepší seriály

Vetřelec (1979)

Vidět Vetřelce v kině byl můj největší kino zážitek ever, a to jsem viděl v kině hodně filmů. Tohle se nedá k ničemu přirovnat, ten způsob vyprávění a hlavně, to, že vypadají jako živí ty příšery, mě uplně dostalo. Děkuji Ridley Scotovi za skvělý zážitek...

Vybíjená (2015)

Upřímně, nečekejte nějakej děj. Berte to jako komedii o životě a nebudete zklamaný.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Kdo viděl Kick-Ass nebude vůbec překvapen stylem vyprávěním, já jsem dokonce čekal na nějakou epic scénu, jako byla právě v Kick-ass a dočkal jsem se. Ovšem tento film beru spíše jako nostalgii na pravý gentlemany. Herecký výkony byli naprosto famózní, akční scény zvládl režisér i herci tak dobře, že jsem byl zaříznutý v sedačce a pomalu jsem nedýchal úžasem. Děkuju za skvělý kino zazitek

Chappie (2015)

Oh, vidět ten film v imaxu byl pro mě neskonalej zážitek. Jo, mohlo tam být trochu víc děje, ale to všechno zahladil styl režiséra. Naprosto mě odrovnal konec filmu, hodinu potom mě ještě pálily oči

Miláčku, zmenšil jsem děti (1989)

Příjemná rodinná pohádka na dlouhý zimní večery s celkem slušnými triky. Nic víc od toho nečekejte

Temný rytíř povstal (2012)

Nemám slov. Film mi naprosto vyrazil dech. Čekal jsem, že to bude skvělé, ale pořád jsem si myslel, že to netroufne The dark knight. Je teda pravda, že druhý díl byl napínavější, ale co do děje za posledním Batmanem trochu pokulhává. Fanouškem Batmana jsem se stal až od Nolanovýho zpracování, takže zatím pátrám po tom, jakou souvislost má spolu Batman a Robin ve starších verzích. Myslim si, že už se k tomu opravdu žádný s režisérů nevrátí, protože by to jednoduše nepřekonal. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvezdami, nakonec dám pět, protože to co Nolan sliboval, že nám ukáže v Imaxu, opravdu ukázal a stálo to za to.