Dámský gambit (2020) (seriál)

Tak k tomuto seriálu mám len jedno slovo: Majstrštyk.

Star Trek: Discovery - Su'Kal (2020) (epizoda)

Moje nervy, to je snáď najneschopnejšia posádka v galaxií. Hlavne, že majú silné reči. To sa akože vážne nevedia brániť proti transportu? A keď už vedia, že to nedokážu, tak čo keby si pri červenom poplachu aspoň zobrali zbrane. A nesedeli pred tou obrovskou nepriatelskou vesmírnou loďou ako zhypnotizovaná kačka. Neskutočné! No a pôvodca toho strašného Burn-u, čo zničil takmer všetky lode v galaxií, to už je len čerešnička na pokazenej torte.

Star Trek: Discovery - Terra Firma, 2. část (2020) (epizoda)

Nebolo to až také zlé. Lenže ten seriál skrátka nemá dobré charaktery. Picard, Data, 7of9, Kirk, Spock, to sú hrdinovia na ktorých vám záleží. Tu nik taký nie je. Kľudne by mohli celú posádku nahradiť a vôbec by mi to nevadilo. Práve naopak, ešte by som to uvítal.

Vánoce u našich - Vánoční zmatek (2020) (epizoda)

Tak Vianočná večera bola perfektná, hlavne od toho telefonátu. A len sa mi to zdalo, alebo tá bratova žena pri debate o piatich orgazmoch naozaj na svojho manžela zazrela štýlom: Vidíš, dá sa to, ty neschopák. :))

Řekni to nahlas! (2020)

Zoznamovanie s postavami a situáciou v akej sa hrdinka nachádza mi prišlo trochu zdĺhavé, ale od chvíle ako to rozbalila to bola parádna jazda. Koniec bol na môj vkus prirýchly, pokojne tam ešte mohla byť nejaká pol hodinka, v ktorej by sa viac rozvinula myšlienka o tom, ako dnes ľudia zo všetkého obviňujú svoje okolie a pritom nemajú takmer žiadnu sebareflexiu.

Cobra Kai - Série 1 (2018) (série)

Tak toto sa naozaj podarilo. Nádherná nostalgia. Jednoznačne plný počet a ide sa na druhú sériu.

Noční návštěva (2020)

No hej, miestami trochu trápne. Ale na jedno pozriete v pohode. Decká boli fajn.