Uncharted (2022)

Úvod dosť o ničom, ale od chvíle, ako sa na scene objaví Sully, už je to Uncharted. Aspoň pre mňa. A za to jednoznačne dávam * navyše.

Všechno, všude, najednou (2022)

No ten koniec bol teda záhuľ. Niežeby ten zvyšok nebol. Ale bola to zároveň zábavná akčná jazda s análnym kolíkom zarazeným hlboko... no veď presvedčte sa sami. ;)

Vem si mě (2022)

Jedna z tých lepších romantických komédii. Nie som fanúšikom Jennifer Lopez, ale Owen Wilson je sympaťák a naklonil misky váh na tu správnu stranu. Škoda nevyužitého potenciálu. Premisa "hoďte starosvetského učiteľa matematiky do showbiznisu" ponúkala podľa mňa oveľa viac možností. Chcelo to viac scén z konfrontácie týchto dvoch svetov. Tiež ten spoločný vývoj hlavných postáv mi prišiel akýsi prirýchly. No a ten záver, to bolo príliš veľké klišé už aj na mňa. Ale väčšinu času som sa bavil, herci boli sympatický, námet zaujímavý... a navyše ja som skrátka starý romantik.

Ztracené město (2022)

Ja som sa výborne bavil. Herci si to očividne užívali a Sandru mám rád už od Demolition Man. Bol tam nadhľad, bol tam humor, bola tam akcia a malo to aj celkom fajn príbeh a dialógy. Čo viac si od nenáročnéj dobrodružnej komédie želať?

Ambulance (2022)

Uff, no podľa hodnotenia som čakal oveľa viac. Toto bolo aj na vypnutý mozog privela blbosti. Slabota.

Hvězdná brána - Narušená síť (2006) (epizoda)

Táto časť krásne ukázala, prečo nemám rád Mitchella. Namyslený spratek, ktorý kľudne ohrozí svoj tím len preto aby bol cool. V skutočnej armáde by tak nanajvýš čistil hajzle. Naozaj sa scenáristi mohli viacej posnažiť a nahradiť O'Neilla originálnejším charakterom.

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

Presne ako píše J*A*S*M. S druhou sériou mám do puntíku rovnaké problémy. Kam zmizla tá ľahkosť, radosť, hravosť, ktorá vyžarovala z každej časti prvej série? A navyše mi tá psychologička poriadne liezla na nervy.

Hvězdná brána: Atlantida - Ztráta paměti (2007) (epizoda)

Namiesto toho, aby si Lorne urobil fotky jediných dvoch imúnnych ľudí na základni, si tam dá Shepparda. To je asi nejaká vojenská logika. :D Ale inak dobrý diel.

Hawkeye (2021) (seriál)

Nečakal som nič a dostal som všetko. Presne sa mi to trafilo do vkusu. Atmosféra na jednotku, chémia medzi postavami perfektná, akcia vynaliezavá, príbeh obstojný a všetko to pekne odsýpalo. Keby mi niekto ešte pred mesiacom povedal, že ma najviac zaujme seriál s najmenej výrazným avengerom, tak mu neuverím. Ak neberiem do úvahy netflixovskeho Daredevila a Punishera, tak je to pre mňa zatiaľ najlepší seriál od Disney Marvelu.