Česká soda (1998) odpad!

Nevím, ale já osobně si představuji pod slovem parodie něco jiného. U některých věcí jsem se sice možná pousmál, ale jinak to byl podle mě spíš takový trapný humor, ani jsem se na to nemohl dodívat.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Velice pěkný a sympatický seriál. První série - 100%. Přestože některé díly byly slabší, tak musím dát plné hodnocení a to hnedka z několika důvodů. Postavy v seriálu jsou dokonale propracované. Jejich spojitost mezi oběma světy je úžasná. Dalo by se dokonce říct, že celý seriál jsou takové puzzle a každým dílem seriálu jsou postupně skládány dohromady jednotlivé střípky, které do sebe přesně zapadají. Dále bych chtěl pochválit výkon všech herců, především výkon Lany Parrilly a Roberta Carlyla. Druhá série - zatím 95%. Musel jsem trošku ubrat na hodnocení, protože některé věci se mi zdáli už být prostě trošku ohrané, ale pořád ještě to má svou skvělou úroveň. Uvidíme, jak se to ještě vyvine. Když to celkově shrnu, tak je to pěkná pohádka pro dospělé, která stojí za shlédnutí. True love is the most powerfull magic in the world.

Sedm statečných (1960)

Už jako malý jsem se díval na sedm statečných po každé, když to dávali v televizi. Stará, dobrá klasika

Kokain (2001)

Úžasný film s námětem o drogách a jejich překupnictví. Nejenom tak pro nic za nic je Johny Depp nejoblíbenější herec na CSFD. Jeho herecké výkony jsou prostě famózní a obdivuhodné. Samozřejmě musím ale pochválit i Penélope Cruz, už jenom její španělsko-anglický přízvuk má své kouzlo. No a když se zaměřím na film jako na celek, tak mě nenapadá žádná kritika, ale pouze jenom chvála. Námět je zajímavý, scénář, hudba, herci, atmosféra a všechno ostatní - zkrátka brilantní. Jsou sice určitě lepší filmy než kokain, ale co o to. Film je na hodně vysoké úrovni a mně osobně to stačí k tomu, abych dal plné hodnocení.

Kmotr (1972)

Na okomentování tohoto filmu se mi velice těžce hledala ty správná slova. Je to totiž nepopsatelný zážitek, který by měl každý vidět a sám potom pozná, jaké to je. Ale když bych to měl okomentovat, tak musím jednoznačně říct - jeden z nejlepších filmů vůbec, zkrátka stará, ale hlavně dobrá klasika. Chtěl bych ale pochválit výkon všech herců, především výkon Marlona Branda, ale také Al Pacina. Scénář byl velice propracovaný, ale co mě uchvátilo ze všeho nejvíc bylo to, že ve film jako celkový byl hodně nepředvídatelný. A samozřejmě nesmím zapomenout na to, že některé scény byly ohromující a úžasné. A do toho všeho navíc mistrovská hudba, která dávala filmu tu správnou atmosféru. Jednoznačně zasloužené 3 oscary.

2012 (2009)

Námět je docela dobrý, někteří herci jsou dokonce i sympatičtí a hrají dobře, ale tím to asi končí. Scény jsou plné zbytečných pasáží, které akorát film zbytečně protahují a ubírají na celkové kvalitě a jako poslední je zde spoustu nelogických věcí, kterých si všimne opravdu každý. Já osobně si u filmů na logice vůbec nijak nezakládám, ale když je to zjevné na první pohled, tak mi to docela vadí. A když to tak celkově shrnu - nudný film, u kterého jsem opravdu nevydržel. 2 Hvězdy, ale to pouze jenom za nápad, který by ale mohl mít určitě lepší zpracování a také za nějakou tu pěknou animaci, kterých bylo ale bohužel málo.

Paříž-Manhattan (2012)

Musím říct, že mě tento film příjemně překvapil. Jedinou výtku, kterou mám je ta, že některé scény byly až moc zbytečně dlouhé, ale jinak jsem se u filmu bavil. Možná to bylo částečně tím, že jsem na něm byl v kině, ale stálo to za to. Už jenom kvůli Woodymu Allenovi.

Black Books (2000) (seriál)

Vzhledem k tomu, že jsem fanoušek Britského humoru, tak se mi tento seriál celkově líbil. Musím ale bohužel říct, že občas to bylo takové neslané a nemastné, dokonce i místy vulgární. Nejlepší byla asi první řada, druhá ještě taky stála za to, ale ve třetí už to docela upadalo a nezdálo se mi to být ani tolik vtipné. Z těchto důvodů dávám jenom 4 hvězdy.

2P2R (2012) odpad!

Respektuji sice ten názor, že někomu se tetno krátký film může líbit, ale můj osobní názor je ten, že prostě gejporno není film, takže z mé strany je hodnocení odpad ještě docela dobré hodnocení, ale kdyby tady bylo něco jako např. hodnocení kontejner anebo přímo skládka, tak bych neváhal ani vteřinu...

Forrest Gump (1994)

Těch 142 minut, během kterých jsem sledoval Forresta Gumpa bylo mých nejlepších 142 minut, které jsem kdy strávil u sledování nějakého snímku z celé filmové kinematografie. Jinak všechny klady už tady byly řečeny, takže není potřeba, abych se nějak rozepisoval. Ale je jedna věc, kterou bych chtěl zopakovat. Bylo to opravdu dokonalé.