My Name Is Lisa (2007)

Klobouk dolů před tou malou holkou, že se s tím dokáže tak vyrovnat. A navíc, málokteré dítě by se dokázalo tak postarat o svou matku, postiženou Alzheimrovou chorobou.

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Jedna hvězdička za to, že jsem fanouše sportu, ale jinak si myslím, že by se měla televize nova nad sebou trošku zamyslet.

Jackass: Film (2002)

Jedna hvězda pouze za to, že jsem se občas zasmál, ale jinak to nemá s filmem nic společného.

Knight Rider (1982) (seriál)

Když jsem byl malý, tak jsem si vždycky přál mít takové auto doma. Ovšem seriál jako takový je bohužel pouze průměrný. Ne, že bych neměl rád Davida Hasselhoffa, ale spíš se mě nelíbilo, že to bylo pořád dokola - Micheal Knight v nějakém díle nahání nějakého kriminálníka a k tomu ještě zachrání nějakou slečnu a poté se do ní ještě zamiluje. Když se podíváte na víc dílů, tak už vám to potom připadá takové moc stereotypní.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Jedno z těch nejhorších předvolebních videí všech dob, podle mého názoru spíš kontraproduktivní.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Nevím, ale ani kdybych měl své vlastní dítě, tak bych mu tento výtvor rozhodně nepustil.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Velkého bratra jsem sledoval opravdu pravidelně a bohužel musím připustit, že mi to za to nestálo, stejně tak, jako u vyvolených.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Velice málo často se stává, že by tam dávali něco důležitého a když už tam dávají něco důležitého, nebo významného, tak to omílají pořád dokola... Lepší si projít např. web novinky.cz a člověk se toho dozví pomalu víc za mnohem míň stráveného času. Edit: Televizní sledovat televizní noviny je jako číst si nějaké nekrology, což je podle mě chyba, protože i zprávy se dají udělat mnohem zajímavějším způsobem.