Lovci duchů - Strašák (2006) (epizoda)

Príbeh: Diel začína rozkolom, kedy sa bratia rozdelia aby neskôr mohli zas spojiť sily. V malom mestečku zúri zlo v podobe strašiaka, ktorému sekunduje celé mesto. Do príbehu nám vstupuje nová postava tajomnej stopárky. Prevedenie: Konečne diel, ktorý nám posúva aj rodinný príbeh aj atmosférický príbeh. A keď hovorím o atmosfére tak v tejto časti je hutná. Veľmi sa mi páčila kooperácia celej dediny to malo šmrnc. 97%

Krok za krokem - Čtyřicítka (1994) (epizoda)

Príbeh: Carol si začína uvedomovať že po 40tke už to nebude ako doteraz. Namotá sa na nové tabletky, ktoré ju dostanú do eufórie. Al musí napísať referát o Lincolnovi a Cody sa rozhodne že ju s ním zoznámi a tak sa vydávajú k veštici. Prevedenie: Po dlhom čase ozaj slabá časť. Carol bola ešte ako tak pozerateľná ale tá debilina okolo veštice mi teda vôbec neviezla. 67%

Krok za krokem - Obchodní talent (1994) (epizoda)

Príbeh: JT sa rozhodne neísť na vysokú školu ale rovno sa zamestná v bazáre áut kde sa prejaví jeho obchodný talent. Nakoniec aj Carol musí uznať, že JT je viac na prácu ako na štúdium. Dana robí psychologickú prácu o Codym z ktorej vysvitne že má sama psychické problémy. Prevedenie: Opäť jeden z tých silnejších dielov kedy sú obe linky vtipné a majú aj morálny zmysel a to ej to najlepšie na tomto seriály. 94%

Krok za krokem - Děsivý víkend (1994) (epizoda)

Príbeh: Frank vezme Carol na chatu kde trávil radovánky so svojou EX. Deti zatiaľ v dome pozerajú horor. Mark bojkotuje vymyslenosť niektorých scén, tak sa ho rozhodnú trocha postrašiť. Prevedenie: Hororový diel je to čo tomuto seriálu ešte chýbalo. Frank v úzkych je vždy maximálne zábavný a baví ma. 92%

Krok za krokem - Zrodila se hvězda (1994) (epizoda)

Príbeh: Karen stojí o prácu modelky, ktorú jej ale vyfúkne mladšia sestra Al. Ta ale v týchto topánkach nedokáže chodiť a tak potrebuje pomoc od svojej staršej sestry. Cody je prekliaty šťastím do konca života a prejaví sa to aj v pokri. Prevedenie: Láska dvoch nevlastných sestier je na piedestále tejto epizódy. Zábava s Codyho prekliatím je iba doplnok inak vynikajúceho programu. 91%

Krok za krokem - Codyho předtuchy (1994) (epizoda)

Príbeh: Dana ide a pohovor do novej školy a Cody má čudnú predtuchu o jej nebezpečenstve a tak sa ju rozhodne tajne doprevádzať. Celý dom je hore nohami lebo Carol má záchvat nekontrolovateľného chrápania. Prevedenie: Obe linky veľmi vtipné, či už Codyho záchranná misia alebo Carolino terorizovanie rodiny. 90%

Lovci duchů - Rooseveltova léčebna (2005) (epizoda)

Príbeh: V meste Rockford leží starí blázinec a jeho južné krídlo bolo ešte donedávna uzamknuté. Teraz je otvorené a tak tu máme prácičku pre bratov Winchestrovcov, ktorý sú na stope bláznivého doktora. Prevedenie: Diel, ktorý má asi najlepšiu atmosféru od začiatku prvej série. Dosť dobré lakačky a celkom dobre zvládnuté aj kostýmy a efekty. Za mňa Ďalší plný počet a hor sa na ďalšiu časť. 92%

The Mandalorian - Kapitola 5: Pistolník (2019) (epizoda)

Príbeh: Mando je nútený pristáť na Tattoi aby si opravil loď. Stretáva mladého lovca ktorý sa vydáva po obávanej Fenek a rozhodne sa mu pomôcť. Nakoniec sa ale ako vždy všetko obracia proti nemu. Prevedenie: Popravde ak by táto časť nevznikla asi by sa nič nestalo. Ale fenek je celkom známa postava univerza a nôžky čo si po ňu prišli zrejme patrili Bobovi tak to ešte bude asi zaujímavé. Potešili iba milé odkazy a nostalgia z Tattoi ale to je žalostne málo. 65%

The Mandalorian - Kapitola 4: Útočiště (2019) (epizoda)

Príbeh: Mando je nútený uchýliť sa na opustenej planéte kde by ich nemal nikto nájsť. Nezaprie v sebe lovca a prijme prácu od miestnych farmárov, ktorý zúfalo potrebujú pomoc proti nájazdníkom. Prevedenie: Vôbec mi nevadilo že to vykráda staré westerny. Práve naopak neskutočne ma to bavilo a tá milostná story s dávaním si dole prilby no za mňa vydarený diel. 94%

Krok za krokem - Mužských 13 let (1994) (epizoda)

Príbeh: Markova veľká one man how. Jeho prvé holenie, prvá oslava, prvá fľaša a samozrejme prvá pusa, ktorá nakopne libido 14 ročného chlapca na maximum. Škoda len že ide po zlej holke. Prevedenie: Už som to asi spomínal ale poviem to za Mark je pre mňa po Codym druhá najzábavnejšia postava v celom seriály a tento diel nie je výnimkou. 95%