Moje krásná učitelka (2011)

Co na tom, že je oteklej jak Segal?! Co na tom, že je plochá a klasicky nesympatická?! V lakovkách od Diora lehkou nohou, kupředu vpřed.

Salon krásy (2005) odpad!

Rasistické černé držky. Na to abych říkal NEGR, NEGR, NEGR, nemusím mít černou hubu. Vysrat se na VHS kazetu, tak vytvořím něco, co bude stejně zábavné, a světe div se, i stejně barevné.

Včelka Mája (2012) (seriál) odpad!

Takže tu máme pokrok. Mája je kráva, Vilík je latentní teplouš a Hop je ještě větší buzna. Nesmím zapomenout na zcela dementní mravence. Super! Miluju, když se zkurvené sekulární trendy odrážejí i do pohádek.

Světová válka Z (2013)

Dámy a pánové, už jenom za tu perličku - metamorfózu ošukaného Antonova (ano, v těch tady ti smradi ruští kdysi přistáli a dlouho zůstali) na letadlo US Navy, přičemž se v letových záběrech změní na Herculesa, aby po přistání vypadal zas jako Antonov - je to sračka. Někomu z toho padá čelist, já upadl v dormantní stádium, ze kterého mě vytáhly až záverečné titulky. Jinak mě opravdu nevadí, že dementi píšící o zombáčích, nebo točící filmy o zombáčích, propadali z biologie, anatomie, fyziologie etc., ale vadí mi tento septikový typ filmu. Jak kdo přišel, tak tam něco nasral, pak je z toho zajímavá hromada hoven, ale nic kloudnýho.

Tři mušketýři (2011) odpad!

A pátej mrdketýr je Elton John. Tak s tímto jděte do homoprdele!

Podfukáři (2013)

No tak to snad nééééé! A ještě mi přestalo fungovat ééééé! Asi nějakej trik, kterej hned vysvětlím a k smrti vás unudím.

Berlínská mise (2013)

Korejský tyjátr, překombinovanost, rádoby realistické souboje a navíc zkurvené čobolské titulky (děkuji ti ty magore, příště si svůj výblitek strč do prdele). Bylo mi úplně jedno, která z těch sympatických, žlutých veverek umře, tedy, něco je asi špatně. A jihokorejský komplexy a problémy se zmetkama ze severu jsou mi úplně, ale úplně u prdele, ať si to vyřídí na osmatřicítce. Atomovky na ně, na obě půlky.

Střevíčky na míru (1990) (TV film)

Total blbá trága. Dvě hvězdy jen za ty lodičky. Kecám, jenom jedna.

Slzy slunce (2003)

Bu bu bu, zachraňte bubáky.