Poslední cesta (2009) (TV film)

Kurva silné a dobré. Někdy těm blbům z ameru závidím jejich národní hrdost a vlastenectví. Důstojné, bez sraček a tupého patosu. Válka je na piču.

Holka s prknem (2011) odpad!

Ajnc, cvaj, draj..... jééé, teď jsem si prdnul....... a dám si aspoň tři hvězdičky. Téhle pičovině o snoukundách a bordčurácích nedám ani ten prd.

Městský lovec (1993)

I Džeký kouřil trávu (pak vznikaj tyhle pakárničky). Ujetý, poťapaný a plná prdel hezkejch ženskejch.

Elysium (2013)

Trapné Béčko v Áčkovém kabátku. A Fostrovka má fakt hnusný nohy, lesba jedna stará.

Šťastný drak (2009) odpad!

Pokud má Strana tu možnost zakázat takovéto zhovadilosti, ať to udělá! Tvůrce poslat na nucené práce, ostatním pro výstrahu.

Váleční ptáci (2008) (TV film) odpad!

Celkově strašné a navíc blbé tupky na Zerách. Nejde to brát ani jako parodující parodii. Zničit, zapálit, pochcat a nechat zrezavět všechny kopie tohodle majstrštyku.

Once Upon a Time in Wonderland (2013) (seriál)

Si děláte kozeny?! Tahle odmotávka je provedena totálně nezajímavě a celkově je to nějak dysfunkční. Chápu, že ne každýmu se divnocharakter vandrlendu líbí, ale tady je prostě blbej, levnej, a vlastně o hovně. Navíc teplajznickej králík, sviňsky nesympatická Halenka, pokračujem královnou, která asi zrovna vylezla z kastingu na snímek s mezidruhovou erotikou (ano, felace koňského penisu), a ... dál nemá cenu pokračovat. Pilot musí chytit, tady je to ale "kde nic, tu nic".

Admirál (2008)

Docela dobrej film, ale to prasácké ruské velikášství... plus to, že "soudruh" admirál byl ve skutečnosti docela hajzl, ale ve filmu je skoro svatej... a československé legie jsou tady za špatný... sorka, za tři.

Mzda strachu (1953)

Absurdita, trapárna, plná prdel nesmyslů a nepovedeností.... pro mě špatný, špatný.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Vědět hovno o prvorepublikovejch poměrech, potažmo policii, a žvanit něco o komoušskejch praktikách může jenom pseudointelektuálský blb.