Bílá paní (1965)

Brutálně geniální. Excelentní kritika a inteligentní český humor. Pravda zase jednou zvítězila. Kurevníku!

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál) odpad!

toto že má fanklub?! a jo, vona je teď moderní lobotomie! tak to jo.

Příběh Rudého zla (2008) odpad!

Nikdo normální nepopírá holokaust a stejně tak ani obrovské stalinské zlo! Ale, za prvé: co jiného čekat od Lotyšů, než tendenční sračku. Je to stejná vylízaná pakáž jako úkáčka a další (třeba jim však křivdím). Zakomplexovanost, malost a vyřizování si starých účtů. Za druhé: co čekáte od pičusů, kteří vedle sebe dají propagandistické plakáty a stavějí na tom svoje výblitky (tedy: podívejte, je to stejné, stejné zlo). Kokoti! To jsou prostě mustry které fungovaly, fungují a fungovat budou i bez Stalina a Hitlera. Místo kvalitního dokumenty je to jen další z hromady moderních, vlezdoprdelových průjmů. Kdo to sponzoroval? Zkurvená fašounsko-bolševická EU a banda zmrdů z Ameriky?! Jinak je to pochopitelně povinná podívaná pro EU-levopravičácké kundy, které mají svojí náturou v podstatě k Hitlerovi a Stalinovi nejblíže.

Ve znamení Merkura (1978) (seriál)

Čuráci, běžte do prdele s těma rádoby pravičáckejma pindama.

Cesta smrti (2010)

Ček by dal této céčkové prasárně i tři hvězdy, jenže nerealistické postavy cigánů, a to jak neodpovídající výběr herců (kde je jejich proslavený tupý výraz, puch zapoceného hucula, strabismus a vysoká incidence glaukomu?!), tak fakt, že projeví jakous takous inteligenci (což je v reálu zhola nemožné), to vše mě nutí dát jen za dvě. P. S.: nenechte se otrávit epileptickou kamerou ze začátku filmu, pak se to totiž zlepší. Ale stejně je to humr.

Knight Rider (1982) (seriál)

Pičoidní komentáře na kvalitu chápu, ale vzhledem k tomu, že mám zepár dílů i na audiokazetách (originálních), tak jsou mi logicky u prdele. Jo kurva, já jsem fanda tohodle seriálu.

Boj za záchranu velryb (2008) (seriál) odpad!

Ano, výborně! Dokument o nenažraných a arogantních žluťácích, kteří všem drze lžou do ksichtu... výzkum je výzkum, že!?! A taky je to o partě dredařských čuráků, kteří poškozují plavidla v mezinárodních vodách. Házení lan a řetězů na znehybnění velrybářských lodí a vystřelování flašek se smrdutým nákladem na jejich paluby?!? Dementům je jedno co poškodí, nebo jestli někoho trefí. Prostě piráti. Já být smradlavé šikmoočko, tak po nich střílím.... ostrýma!

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál) odpad!

Jak je možné totálně dokurvit dobrý seriál?! Nasadíte tam totální piču, co vypadá jak pochcaná aguti myš! Fakt nevím, kterého lesboidního kastráta napadlo dát tam tu vymatlanou krávu na místo Zivy. edit 18.12.2014: dávám zase čtyři, zas mě dostalo to popřání ke svátkům všem mužům i ženám ve zbrani... S14: Odchod Tonyho, příchod špinavců = odpad

Práče (1960)

Přestaňte mě srát s tím nízkým hodnocením!

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Někdy mě tak napadá, jestli dospělí mají vůbec právo hodnotit něco, čemu nerozumí. Nerozumím tomu, ale za tu edukační snahu za 3.