Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (2014) (seriál)

Pan Bakulažán byl pro mne divný herec už od dob Quantového zhópnutí. Ale je to NCIS, tak jsem dal šanci. Po prvním dílu říkám: Nemate žadne šantséé. Otravné město plné hnusné hudby, extra černých bytostí, zatím až příliš studiové a hlavně tam všichni (krom toho klučíka, nebo lesbičky, nebo co to je) mluví jak banda dementů s temporomandibulárním problémem. Občas ještě vypustí z té huby nějakou hovadinu v místní hatmatilce a myslí si, že jsou kůl jak prase. Veskrze srajdovitý průměr..... jenže to už dneska je origo NCIS taky (zvlášt po tom šitu co předvedli v S12E01).

Ranhojič (2013)

Ručníkáři budou zjebové vždy, neboť to mají ve svých de-genech, Židáčci taky žádná sláva (vlastně židáčci, ať si to někdo špatně nevyloží), no a církev ... tak to jsou pochopitelně megakundy a ještě jim budeme vracet to, co ti zmrdi nakradli. Dobrý však je, že si kvůli přijetí na medinu už nemusíte řezat do šulínka a s anglinou se dnes domluvíte i v Americe. Film je sice dobrý a pěkný, ale taky dlouhý a hlavně příliš "pohádkový", proto jen za 4.

Na hraně zítřka (2014)

A jako, ehh, když jako zreseteju ten čas, tak jako zabiju i někoho koho jsem nezabil?! Tak to je fajn. Začína mě z toho přemejšlení bolet hlava. Dám si jeden brufáč. .........A ani ji kurva na konci neřekl: "Hey Rose". Za tři a poserte se.

Need for Speed (2014)

Nahoru dolů. To bylo příliš blbé i na pohádku. Jeden štern za totální vítězství evropských aut a prohru amerických dreků.

Plane Crazy (1928)

Tady ještě Mickey není trapný, prkenně výchovný kastrát.

Dovolená za trest (2014)

Velmi vyvážený a dost dobrý mix romantiky, komedie, vtipu, trapných fórů, klischééé, trapných ókwrd momentů... dobré a vtipné překvapení.

I Dream of Jeannie (1965) (seriál)

Nádherná Barbara, půlka šedesátejch, hodně dobrej Larry, vtipné, sexy, sexistické (na obě strany, žádná misogyňácká jednosměrka), rakety, káry = van ov maj fejvrit.

The Sweeter Side of Life (2013) (TV film) odpad!

Jednoznačný adept na filmový potrat tohoto milénia!!! Myslete si třeba, že jsem zlý člověk, ale kdo tomu dá víc jak jednu hvězdu, je u mne totální vemeno. Rosamunda a Hallmarkové průjmy jsou vedle této tupé nechutnosti artové filmy. A suzanne1997 podezřívám, že to psala buď totálně zhulená, nebo svůj kometář pojala jako hodně zhůvěřilou recesi. Dabing v kolaborantském jazyce byl taktéž příšerný. P.S. Co čekat od amerického filmu, ve kterém se jim tam předměšťáci projíždí v ultrahnusmém samohybu Škoda Pochcávia?!