Bob hazardér (1956)

Celkem dobrá černobílá onanie, jenže celek poněkud hovnový a o vyhuleném závěru raději nemluvit. Téměř nadprůměrný průměr, téměř.

Zimní příběh (2014)

Trapný negroidní Kovář, smyslů zbavená přehrávající tlustotroska Crowe. Čurákoidní determinismus zabalený do místy hezké, ale levné romantiky. Dějová zkratkovitost ve stylu: epileptik si při záchvatu čte knížku. V některých pasážích jsem si připadal jak zhulený........ ale je jenom možné, že tohle měl být vlastně seriál, jen to někdo střihačům zapoměl říct.

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Brutální inteligence českých pohádek, ostrovtip a nádhera našeho jazyka v akci. Před tímhle blednou všechny zápaďácký srágory.

Síla country (2010)

Paní Paltrouové jsem věřil jen to chlastání, šukání a niternou rozmrdanost, nic jinýho. Slabý draj.

Jing cha gu shi 2013 (2013)

Naprosto debilní kokotina, zbytečnost, sračka, levná sračka... a to pochopitelně neberu v potaz zcela tupé výchovné liskance a plivance do ksichtů nás evropských nestraníků. Po půl hodině pičování jsem byl rozhodnut to vypnout, ale jenom kvůli tomu magorovi, kterýho jsem měl kdysi tak rád, jsem to nechal dojet do konce. Chyba, kurevská chyba.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál) odpad!

74 %. Jste normální?! Jaká předepsaná psychofarmaka jste vynechali?!!!!!!!!!

Mstitel (1989)

Drsňácký béčko jak má bejt. Akurát jsem nepochopil toho doktora v červenejch lodičkách. Hm, asi jinej gang.

Neznámý (2011)

Překvapivě dobré. Pokud tomu odpustím některé věci (levné digi matlákoviny, falešné dno v kufříku a v něm love a pasy - oni ti u toho rentgenu jsou asi úplní debilové, že?!), přičemž pominu recyklaci, tak s přehledem za 4xstar.