Hitman: Agent 47 (2015)

Na obranu před takovými píčovinami nestačí ani subdermální titan v tekuté formě, vstříknutý do uretry.

Svatba mezi citróny (2012)

Hlubokomyslná hovna pro zavile antiklišoidní šulínky a pipinky tentokrát odplavala, a zůstal příjemný romantický (ne tak úplně) film. No hurá, svět ještě není tak v piči.

Bojovník (2015)

Pičákovina, která tlačí na pilu i na kudlu, a to prostě bolí.

Láska mezi řádky (2014) (TV film)

Čekám standardní germánskou krávovinu ve stylu Rózy Pilči a..... a vono hovno. Skvělý příklad jak kvalitně natočit nízkorozpočtovou TV romantiku (zdejší pseudointelektuálská honorace mi může svým bojkotováním čehokoliv romanticko-oddechového políbit kAnál!) . Rozhodně nic světoborného nebo objevného (mustr x-krát použitý, až bych řekl ošoupaný), ale dobře natočeno, dobrý výběr herců (zvlášt Melika má takové zvláštní kouzlo, dost mi připomínala Tautou, která je sice hezčí, ale svým vyumělkovaným ksichtem též méně uvěřitelná), příjemný hudební doprovod, nepřecukrováno, civilně vzletné, nepálivě hřejivé a na skopčáky povedeně francouzské. Úprk k ajfelovce na konci filmu bych asi vystřihl, ale jinak spokojenost.

Hraběnka z Hongkongu (1967)

Za umírající krásu šedesátejch 80 % (jinak je to podprůměr).

Kill Buljo (2007) odpad!

Mám rád fekální humor, ale nemám rád tupé sračky.

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Taková nevtipná blbina, která se dá "prokoukat". No dobře, přiznám bez mučení, že nejlepší byl umělák (což je žalostné).

Ambiciózní blondýnka (2007)

Jen kvůli mé oblíbené transce Džesice, která je píchatelná i bez jehel, za tři. Ale pořád čekám, kdy už konečně bude hrát v nějakým maďarským, vysokorozpočtovým pórku, a bude ojiždět holky, popřípadě tam bude slušné bukkake. Snad příště.

Amorův úlet (2006)

Slabomyslnost, a to těmto komediím leccos odpustím.

Policajt ze sámošky 2 (2015)

Je to absurdní zhovadilost, ale pár frků tam bylo tak dobře blbejch, že jsem se zasmál (třeba nástup hypoglykemie, raketově do narkolepsie, nebo části bitky na chodbě). A Neal byl se svejma vočkama taky dobrej, byť nevýraznej. Ovšem dcerunka, alias hepy hipo, to zas posílala hned do kytek (a celkově to je fakt bezbřehá pičovina, kterou můžete s klidem vynechat).