Talisman (2012)

Odpočinková, ale trochu utahaná zejvanda. Dalo se z toho vymlátit mnohem víc. ...a je tam málo fornikace

Země zítřka (2015)

Zfetovaná salónní ekoteroristka to nestihla do kadiboudy a kvapně procházeje kolem kopírky se vysrala do krabice s papírama. Pak to donesla k Dyznejům a ti okamžite rozpoznali vyjímečný scénář pro natočení rodinného filmu. Největší odpich to má ve scéně, kdy dr. Barák řekne "varlata". Hmm, tak to je docela málo.

Noční běžec (2015)

Normálně tak za tři, ale že se dědek snažil a nebyl u teho trapnej (jak v několika předchozích kouscích), tak mu přidám na 4. A dobře natočeno, žádná odfláklá mrdka.

Případ pro zvláštní skupinu (1989) (seriál) odpad!

Rád bych někde vydoloval aspoň pár procent, ale i když je to česká kriminálka (kua, dobře detektivka), tak to prostě nejde. Nepoživatelný koprolit, poslední anální záškub.

Policie Modrava (2011) (seriál) odpad!

1. Čobolská obluda, aneb ortodontická noční můra. 2. Prznění jazyka českého výše uvedenou krávou. 3. Tupé mechanické dialogy, avšak kurevsky uvědomělé ksichty. Nejhorší krimi, co kdy byla u nás zrobena.

Chappie (2015)

Trochu nadhodnotím, zvlášt kvůli zklamání s Ex Mašinou. Tohle se mi vcelku líbilo, včetně magoráckejch Die Antwoord (jo pičo, to je ale divnej rejf, ... si vi$$er pičo). Úplný závěr je moc povedenej. Mimochodem, já bych teda nechtěl mít vědomí uložený do nějaké zkurvené levné flashky, která pojde kdy se ji zlíbí.

Ex Machina (2014)

Psuedofilozofická sračka, kde se dva latentní buzeranti oddávají hrátkám s umělákovou inteligencí. Kdyby si tam sedali na anální kolíky, asi by to bylo zábavnější a rozumnější. Prostě psychopatický mokrý sen 45-letého programátora s uhrama na ksichtě.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Su-27 má naprostou pravdu. Je to jeden ze seriálů, který ač v něčem nezvedený, je jednoznačně velmi blízký realitě. Ne nadarmo je doporučován pro vstřebatelné studium kriminalistické metodiky a především pak taktiky. Ale to byste vy bando blbečků museli vychodit víc než 7. třídu ZŠ, abyste to docenili.

Jupiter vychází (2015)

Téhle ubohé pičovině, která staví především na drahých, vposled však laciných a divných efektech, nikterak nepřidá, že slečna Milá Kundisová je prototypem buranské a nekultivované herečky (pomíjím její hnusný téměř chraplák), mající šanci na úspěch tak akorát v balkánském pornu s cigánama.