Profesionál (1981)

Jeden z klasických francouzských krimi filmů z 80. let, který se nikdy neokouká. Díky Belmondovi, díky Hosseinovi a díky Morriconemu. Tady bych vzala za vděk i tím americkým koncem. 100%

Zelený sršeň (2011)

Narodil jsem se v Šanghaji. Znáte ji? Hm, miluju Japonsko... :-) 70%

Zmizelá (2014)

Stejné doporučení, jako u Války Roseových: nutné vidět před uzavřením sňatku. Dnes večer se zamknu s kočkou v pokoji! 100%

Na hraně zítřka (2014)

Vynikající záležitost. Emily je k sežrání, Tom je...Tom a nejlepší je, že hodněkrát umře. Proč ale ten konec? 90%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Pohádka o té nejčistší lásce ze všech - o lásce mateřské. Velmi nápaditá adaptace Šípkové Růženky. 80%

Pravidla boje (2004)

Clark Gregg opět v roli, kterou umí nejlépe. Jen v jiné agentuře. :-) 70%

Jsem číslo čtyři (2011)

Se čtyřkami se v poslední době roztrhl pytel. To ti autoři pubertální literatury neznají jiné číslo? U mě vyhrává ta divergentní nad mimozemskou. Nicméně opět sympatičtější hlavní představitel, než ve Twilight sáze. 50%

Světová válka Z (2013)

"Matka příroda je masovej vrah. Nikdo není lepší, nebo kreativnější." Velmi zábavná zombie jízda. Tenhle druh filmů nevyhledávám, ale u Světové války Z jsem se řádně bavila. 80%

S ledovým klidem (2012)

Ta třetí hvězda je jen za Cavilla. Nebýt jeho, tak to vypnu už po vypadnutí Willise. Ale moc se nepředvedl. Jeho výkon zcela odpovídá kvalitě celého filmu. Je to kravina na ntou. 50%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Ve srovnání s jinými marvelovkami této sezóny je tato o třídu horší. Teď už chápu vznik remakeu - peníze a práva na Spideyho. Jestli něco takového v budoucnu provedou s některým z hrdinů u Marvelu, tak si pořídím zbrojní pas a budu střílet! Při sledování jsem si několikrát vzpomněla na Batmana a Robina - směšní záporáci, triviální děj, nefungující hlášky, béčkový komix. Body navíc za odvahu utnout tu teenage romanci. Vizuál dobrý. 60%