Vertical Limit (2000)

Akční dobrodružný thriller? Jste si jistí, že nejde o parodii? Horolezci se musí mlátit smíchy, páč vážně se to brát nedá. Dost velká katastrofa. Odpad jsem nedala jen z respektu k horám a skutečným horolezcům. Hudba pěkná - pokud by byla k úplně jinému filmu ... Tohle se prostě nepovedlo.

Maverick (1994)

Na westerny moc nejsem, ale tohle mě fakt bavilo. Dokonce i podruhé! Palec nahoru!

Chůva v akci (2006) (pořad)

Tento pořad ocení jen ti, co mají nějaký výchovný problém. Skvělé pro inspiraci,. já bych si kameru do bytu nepustila, podle mne to musí být pro děti příliš stresující. Ocenila bych podobnou službu bez kamery - dostupnou všem, kdo to potřebují.

Moudronos (2002) (pořad)

Velmi pěkně udělaný pořad pro nejmenší. Škoda, že už takové pořady dnes nejsou.

Šikulové (2007) (pořad)

Cílová skupina tohoto pořadu jsou malí školáčci. Nejde o to, vyrobit věšák nebo obarvit pouzdro na brýle, ale rozvíjet fantazii a smysluplně zaměstnat děti. Každá maminka ví, jak je to někdy těžké, protože nápady se časem vypotřebují, leč aktivita potomstva neutuchá. Moje děti mají dost vlastní invence, přesto Šikuly milují.

Poslední propadne peklu (1982)

Tohle se může povést jen v české kinematografii - slušný historický film, který celý táhne především třináctileté děvče! Má to děj, spád, myšlenku, atmosféru a dokresluje to skvělá muzika. Ocenila jsem proměnu hlavního hrdiny z floutka, co jde po penězích, na chlapa, co se dovede zastat a necouvne.

Vilma (2012) (studentský film)

V hlavní roli Jan Plouhar a Vilma! Oba herecké výkony famózní. Miluju krátkometrážní filmy s pointou. Když už nepobaví, aspoň neunaví. A Vilma mě opravdu pobavila.

Poslední eskorta (1973)

Že bych se smíchy za břicho popadala, to teda ne, ale dÍvat se na to dalo. Nicholson tu ztvárňuje přesně typ lidí, které v osobním životě nemám ráda a vyhýbám se jim, seč můžu. Poučení na závěr? V americkém námožnictvu lze člověka nepřiměřeně postihnout za cokoliv ...? ó jak povzbudivé. Opravdová zábava!

Zjizvená tvář (1983)

Asi třikrát jsem se pokoušela film zhlédnout. Legendární, s vysokým ohodnocením, kritiky opěvovaný ... Nešlo to. Nudila jsem se. Poprvé jsem zvládla asi 15 minut, podruhé jen o trochu déle, poslední pokus bylo posledních 45 minut. Není mým zvykem hodnotit film, který jsem neviděla celý, zde udělám výjimku. Délka neúměrná ději. Nebaví mě sledovat jakýkoliv druh brutálního násilí. Chápu, že někdy je to nutné. Vadí mi, když je to samoúčelné. Tady toho bylo prostě moc. Žádné kladné emoce - pro mne osobně žádný přínos. To je pro mne u filmu rozhodující.

Strom v srdci (2008) (TV film)

Prvoplánovitý doják řadící se do kategorie AS (Americký sen) aneb jak američané láskyplně vychovavají dítko a Downovým syndromem. Všechno růžové, málo reality.