Transformers (2007)

Já chci Bumblebee, ale bral bych Optima....Něco fajnovýho na pokoukání i zasmání a možná i k zamyšlení. Jo a marná není ani hudba.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Nevím, jestli se mi to zdá, ale je tenhle díl, je nějak nejslabší, ze všech? Ovšem depresivní je až hrůza.

Východní přísliby (2007)

Zvláštní film, velmi dobře řemeslně udělaný, ale přesto mi nesedl. Jednou stačilo. Já asi nejsem cílová skupina.....

Příchozí (2016)

No kdyby tam nebyla ta vejce ve tvaru kosmických lodí, tak bych vážně pochyboval o tom, že je to sci-fi. A budoucnost, taky nechci znát, ani kdyby to mělo zachránilo svět. Jediné co snese přísnější měřítko, je hudba.

Kocour Bob (2016)

Krásný a dojemný příběh o velkém přátelství a druhé šanci v životě. Četl jsem i obě knižní předlohy a film je jen krásným dokreslením. Opravdu vřele doporučuji. Bacha "spoiler: Na konci filmu při podepisování, se mihne skutečný James Bowen a pronese větu" celé jsem to prožíval s vámi". Konec Spoileru :)

Logan: Wolverine (2017)

Brutální, syrové, beznadějné, smutné ale i malinké světlo na konci tunelu......Už jsem se vzpamatoval a oklepal.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Blééé, jednoznačný kandidát na nejhorší pohádku, celých dlouhých věků!! Chudák Erben.

Silent Love (2014)

Milé, hravé krásné pohlazení :-)

Darth Maul: Apprentice (2016)

Jasné, stručné, všeříkající, ale i beznadějné a deprimuíící.