Cryptid (2022)

Docela zajímavý rozjezd, ovšem pak to spadlo do velkého kýče. Kulisa vyhynulého dinosaura zkříženého s krokodýlem také zklamala. Škoda, mohlo to dopadnout lépe. Za scénář **

Emily in Paris - Season 2 (2021) (série)

Skvělá oddychovka. Romantika, iPhone, sociální sítě, móda a Paříž. To všechno dohromady je Emily in Paris. Stejně jako každý neholduje iPhonu či Instagramu, tak nemusí každý být fanouškem tohohle seriálu. Za mě je to roztomilý a sympatický a francouzština tomu dodává šmrnc. Proto ****

The Punisher (2017) (seriál)

Omg. Pusnisher je za mě nejlepší marvelovský seriál vůbec. Jon se ho zhostil velice slušně a ta role mu totálně sedla. Takovej citlivej drsňák, kterej se snaží pomstít svou rodinu do poslední kapky svojí krve. Akční scény jsou skvělý a scénář jakbysmet. Obě série stojí za to a to bez výjimky. Jasných *****

Máma (2013) (seriál)

Nejdřív mě to nebavilo... dát si sklenku bílého a koukat na AA. Pak jsem na to koukala odpoledne bez sklenky... náhodou, docela vtipný. Není to tak dějově propracovaný jako Přátelé nebo Dva a půl chlapa, ale vtipný to je. Za mě ****

Obnažené (2022) (seriál)

Skandinávští mistři se snad nikdy neutnou a tato dramedy opět ukazuje, že téma sex je jistota. Seriál má mnoho vtipných scén a méně těch obscénních, což je celkem úlevou. Člověk nemusí pořád koukat na cizí nahý lidi, aby se pobavil u seriálu o sexu. I když ty seriály, kde je nejvíc nahých scén, o sexu vůbec nejsou. Zkrátka doporučuji *****

Smrt ve tmě (2016)

Hodnotit tento horor 5ti hvězdičkami, je možná nadsázka. Těžko říci, jak by takový film ohodnotil nevidomý stejně jako oběti Titaniku Titanik. Přesto imponující neduchařský snímek dokáže odrážet atmosféru a napětí, ve kterém se nacházejí oni "hrdinové" snažící se obrátit ve svůj prospěch přísloví: "Kdo jinému jámu kopá, ...".

Pryč od pece (2013)

Přes vkusné obsazení nelze očekávat, že si divák dopřeje nabitý snímek dramatickými scénami, sem tam nějakou rvačkou či nepředvídatelnou zápletkou. Celé to působí jako třítýdenní dieta s neochuceným jídelníčkem, při které si člověk přeje, aby už skončila a mohl se jít v klidu "nažrat". A co ten sexy Bale? Ten se vytrácí s prvním soustem.**

Thor: Temný svět (2013)

Pokud jde o humor v marvelovském snímku, zde byl zpracován velmi vkusně. Vkusné bylo i vyústění vztahů mezi jednotlivými postavami, ovšem zpracování charakterů postav jednotlivými herci, bylo opravdu marvellous.****

Angelika, markýza andělů (1964)

5 snímků, ve kterých se odráží život dobové společnosti. Veškeré špatné vlastnosti vládnoucí lidstvu dokáže přelstít rebelství s dobrotou a to hravě, téměř na jedné noze po boku krásy. Intenzivní drama s romantikou a historií se zde snoubí jako krása, charizma a uvědomění.

Velká země (1958)

Velká země. Není země větší než té doby Ameriky. Každý z ní chtěl mít kousek. Snímek odrážející alespoň zlomek toho, jak ochotně neochotní k sobě lidé kvůli ní byli. *****