Láska na kari (2014)

Jako milovník jídla a vaření samozřejmě nemohu dát méně než čtyři hvězdy, film mě absolutně pohltil a nejedna slza ukápla.

Pokoj v suterénu (2019) odpad!

Já bych neřekla, že děr je ve scénáři hodně,já bych řekla, že ten scénář je jedna velká černá díra,která mimo jiné sežere 86 minut vašeho života..

Vraždy podle abecedy (2008)

Dala bych odpad, ale vzhledem k tomu, že je to podle skutečné události,tak si to nedovolím.Každopádně ztráta času!

Pohádka o zemi hojnosti (2016) (TV film)

Grimmovky miluju, na youtube jsem shlédla v karanténě úplně všechny, ale tohle byl nejslabší odvar.

Tarzan (2013)

Jelikož jsem blázen do animovaných pohádek a krátkometrážních CGI animací tak bych byla opravdu blázen, kdybych tohle podhodnotila.Za mě nádherná podívaná

Tělo (2003)

65% byla to docela zamotanà sranda a takové filmy já můžu

Tajemství malé mořské víly (2016)

Nechápu, proč jako hlavní herečku malé mořské panny hrála dívka, která měla očividně velké problémy s koukáním pod vodou.

Skryté zlo (2018)

2 hodiny uběhlo jako nic, což se mi u filmů líbí.Spojit Roberta a Davida byl výborný tah a samotnou mě překvapilo, jak to celé pasovalo dohromady.Luxusní kriminální jednohubka, za mě určitě 70 %

Triky s trpaslíky (2017)

Hezky udělané, ale příběh takový o ničem.. vlastně celé je to takové chatrné, ale jak říkám, hezká animace.nic víc

Časové pásmo bylo změněno