• Fantasy
  • Thriller

Lovec trolů (2010)

K tomuto snímku jsem se dostala zcela náhodou a to s velmi skeptickým očekáváním. Avšak nestačila jsem se divit, byla jsem velmi mile překvapena.

Veřejný dům hrůzy (2012)

Podle komentářů koukám, že jsem dost cíťa. Ale přesně tohle jsem od snímku čekala, naturalistické utrpení. Zřejmě jsem se příliš vžila do Andílka, ale trápila jsem se s ní. Od konce jsem očekávala více možností, ale tohle mě překvapilo.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Nuda to není, ale určité momenty jsou trapné až to praští mezi oči. Čekala jsem od toho víc.

Truth or Dare (2012)

Spíše podprůměrný film. Ze začátku to vypadalo slibně, když došlo na hru "pravda nebo úkol" těšila jsem se, že se film konečně trochu rozjel. Bohužel děj sklouzl k předvídatelné nudě a konec mi přišel jako trapná snaha o překvapení. Jediné co mě potěšilo byl výkon Davida Oakese.

Chata v horách (2012)

Stále jsem v rozpacích. Co to mělo být? Na druhou stranu oceňuji nápad smíchání humoru a hororu. Přímo strašidelné to není, ale celkově velmi dobré.

Džurei The Movie: Kurodžurei (2004)

S Ju-On se to nedá srovnávat, přesto se mi tento snímek líbil. Pár děsivých chvilek se dá najít.

Tou qi (2009)

Lepší průměr, konec mě velmi překvapil

Doo salamida (2007)

Čistý průměr, neurazí ani nenadchne.

Tělo (2012)

Zprvu jsem čekala kriminální příběh s tradiční zápletkou. Muž má milenku, bohatá manželka mu na nevěru přijde a pomstí se mu i ze záhrobí. Ale rozuzlení, které následovalo bylo opravdu ohromující. Belén Rueda podala tradičně dobrý výkon.

Evidence (2012)

Originalita nulová, kamera celkem ušla - netřásla se jako jinde, závěr dost rušivý. Bohužel jen dvě hvězdy.