• Krátkometrážní

Barometr (1969) (TV film)

Tento snímek si pustit v chvílích takřka absolutního osamocení, tak bych nevěděla, co si počít!

Polytechnika (2009)

A mohl by to být zajímavý film! Kdyby, kdyby, zase a opět, kdyby se tam stalo něco zásadního! Protože mně osobně vážně nestačí utíkající psychopat s puškou v ruce po budově. V obsahu podle Zlín Film Fest se píše, že jde i o zachycení prchavých okamžiků posledních záchvěvů lidského života, ano, byly vážně prchavé, povedlo se a tak to v životě chodí, ale chtělo to promyšlenější dějovou linku, vážně moc a kdyby tam byla, záchvěvy by měly své opodstatnění!

Stvořeni pro lásku (2000)

Kamera a všechna ta „patlanice“ okolo krásná! Bohužel, zbytek mým očím a hlavě, nesedl.

Orphan Black (2013) (seriál)

Seriál o klonech a nejenom o nic s ňufky T. Maslany v hlavních rolích! Na jednu stranu moc klišé a co mě taky neba, opět nějaká lesbo postava, která nečekaně umírá, jo, strčte do seriálu lesbu a vždycky ji nechte chcípat. Ale né, jinak na Tatianu Maslany se opravdicky moc dobře kouká a to může mít sebevíc debilní dialog, a nebo jenom mlčet a pochodovat po místnosti v kalhotkách. Kdyby se virtuálně dalo smekat kloboukem, smekám jako o závod!

Neopouštěj mě (2010)

Viděla jsem to poprvé před rokem, nedostalo mě to, viděla jsem to podruhé tímto rokem a ani teď mě to nedostalo, uvidím další rok.

Třetí hvězda (2010)

Nemůžu si pomoct, ale něco tomu filmu chybělo, mohli z takového nápadu vytěžit zatraceně víc, ale přesto mu nedokážu dát průměr a nebo podprůměr, zvláštní.

Babovřesky (2013) odpad!

Chudák slovo odpad!

Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

Slabý. A to jsem se na to dívala s dobrou náladou!