Paříž (2008)

Nelehká situace profesionálního tanečníka, který se najednou zadýchává i při cestě do schodů. Vytržený ze života je odkázaný na svůj byt, odkud pozoruje cvrkot v okolí. Tím se film vždy přenese do jiné roviny a tím sledujete najednou život dalšího člověka a pak dalšího člověka, až se to zase stočí k tanečníkovi a od něj zase pryč. Každý má své starosti i radosti... ale žijou. Tanečník čeká jestli bude vůbec žít dál... Filmy ze života mají zkrátka své kouzlo.

Šeptej (1996)

Znám lidi, kteří tento film vůbec nemusí a lidi, pro které se stal srdeční záležitostí, jako pro mě. Za mě je to povedenej biák ze života pražskejch mladejch lidí. Různá zákoutí městskýho života. Vztahovej mišmaš. Pozérství. Párty a vše co k nim patří. A to vše ve fajnovým hereckým obsazení, protknutý hudbou, kterou dodnes ráda poslouchám v autě. Můžu doporučit a uvidíte, jestli si Vás ten film získá nebo ne.

Štěstí (2005)

Na film jsem narazila při přepínání televize, kde nic moc nebývá. Zaujal mě natolik, že jsem ho shlédla celý. Líbilo se mi prostředí, které nebylo nijak vyumělkované. Zkrátka se tomu dalo věřit. Herecké obsazení taky moc fajn a nejednou jsem se pozastavila nad "hereckým" výkonem dětí. Příběh mi dával smysl a nepřišlo mi to nijak přitažené za vlasy... z okolí vím, že se holt takové příběhy odehrávají a často i v hrubším stylu. Pro mě fajn snímek odkrývající příběhy obyčejných lidí.

Bohemian Rhapsody (2018)

Konečně jsem měla možnost shlédnout tento biák a moc mě mrzí, že mi nevyšlo ho vidět v kině. Koncertové scény musely být v kině fantastické. Ale pokud mám hodnotit film jako celek, tak jedním slovem pecka. Co se týká hereckého obsazení, tak jsem si chvíli musela zvyknout na Ramiho v roli Frediho, ale tak to mám asi u všech biografií. Každopádně on i všichni ostatní odvedli parádní výkon. Muzika této legendární kapely byla samozřejmostí a fungovala perfektně. Nahlédnutí do zákulisí celebrit tohoto formátu bylo výstižné a velice dobře zpracované. Film plynul naprosto přirozeně bez jakýchkoli prostojů či táhlých pasáží. Několikrát jsem měla husí kůži nebo slzy v očích a to jsem na to koukala doma. Opravdu emocemi nabitá biografie, která rozhodně stojí za shlédnutí.

Skleněný (2019)

Ač nerada, tak musím přiznat, že toto byl nejslabší díl celé série. Mám z toho smíšené pocity. Myslím, že za shlédnutí rozhodně stojí, ale už to není tak záživné.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Já nevim, ale mě to prostě bavilo. Dějový spád je svižný i zábavný. Zápletka předvídatelná díky předchozímu dílu, ale prostředí počítačové hry má fajn rozměr. Herecké obsazení je dobré, ačkoli herci v počítačové hře jsou mi nějak víc sympatičtější. Herci studentů přesně zapadají do škatulek "kráska", "sporťák" a "šprti", což je krapet nudný, ale to je prostě amerika, která se nezapře ani v samotným závěru. Ale to už k americkým biákům prostě patří. Jako oddechovej film je to prima.

Štamgast (1987)

Knihy Charlese Bukowského mám ráda pro jejich syrový až neotesaný styl. Jsou jenoduše ze života. Tento film je přesně v jejich duchu. Historky z okraje společnosti bez zbytečných kudrlinek. Mickey Rourke tady hraje fakt dobře. Role mu sedla a ne jen jemu. Vřele doporučuji!!

Hunger Games (2012)

Téma snímku je zvláštní. Nicméně jako odpočinkový biák na víkendové odpoledne je to fajn. Má to spád. Herecké obsazení se povedlo. Baví mě, postapo světy a tenhle prostě není špatnej.

Rozpolcený (2016)

Mě se to líbilo fakt MOC. McAvoye mám ráda a tady se fakt předvedl. Leč na 5 hvězd mi tam něco nedefinovatelného chybělo. Utíká to svižně, děj je taky fajn, herecký obsazení taky v pohodě, film mě moc bavil... ALE! Prostě to nejde popsat... ale je to jen můj pocit, každopádně všem doporučuju!

Čas na dobrodružství (2010) (seriál)

ANO!! Animáků je v současné době opravdu MOC, ale jen málo z nich mě opravdu chytí za srdce. A TOTO je jeden z nich. Nic tady není nemožné a to je na tom to úžasné. Každý díl je pecka. Každá postava je unikátní, ale nejvíc to vždycky rozsekne Jake. Všem, co mají rádi trhlé fantasy a neuvěřitelné příběhy můžu jen a jen doporučit.