Interstellar (2014)

Film jsem viděla sice tak nějak rozkouskovaně, ale bavilo mě to.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Pohádka z jiného úhlu než ji znám z animované Disney produkce. No a líbilo se mi to. Angelině role sedla jako prase. Ostatní herecké obsazení bylo taky fajn. Film měl spád... nikde žádné trapné prodlevy. Takže kdo má rád fantasy, tak můžu doporučit.

Zmizení Eleanor Rigby: Ona (2013)

JEJÍ verze je dobrou ukázkou ženských myšlenkových pochodů. Frustrace ze vzniklé situace. Nesmyslnost bytí a následné hledání nového smyslu života. Potřeba samoty a klidu na vypořádání se s životem, který se obrátil o 180°. JEJÍ verzi jsem prožívala mnohem intenzivněji... možná proto, že mě se to nestalo... měla jsem štěstí a hned 2x. Nedovedu si to ani představit - musí to být příšerné.

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013)

Velice dobrá myšlenka... 2 úhly pohledu na jednu situaci. JEHO verze byla jaksi typická pro mužské pokolení. Muži méně mluví, emoce v sobě dusí a neumí mluvit o problémech a svých pocitech (ovšem jsou i výjimky, které potvrzují pravidlo... asi jako u všeho). Zvládnout vzniklou situaci způsobem... stalo, život jde dál u mě příliš pochopení nenašel. Ačkoliv jsem díky své empatii v koutečku duše alespoň trošičku pochopení našla, byl mi bližší JEJÍ úhel pohledu.

Diktátor (2012)

HA HA HA - to byla sranda!! Žeru tenhle druh humoru. Sacha opět nezklamal.

Na hraně zítřka (2014)

Tenhle film jsem shlédla náhodou. Upřímně Toma Cruise nemusím, ale tady byl fakt dobrej. Zápletka mě natolik zaujala, že jsem neodešla spát a shlédla to do konce. Jeho prožívané "reality" byly sem tam i vtipný. Mimozemšťani byli zákeřní a neokoukaní. Celý film je o akci a efektech. Žádný komplikovaný vztahy a citový výlevy. Takže kdo má chuť na akční sci-fi - neprohloupí!!

Výměna (2008)

Přepínala jsem televizi a skončila na tomto filmu. Jednoduše mě zaujal. Dobrá zápletka i herecké obsazení. Vždycky když jsem myslela, že to skončí byla reklama, což znamenalo pokračování. Nakonec to byl opravdu hezký film. Kazili ho jen trapný reklamy.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po shlédnutí 3 sérií musím konstatovat, že je to výborná podívaná. Líbí se mi, že se tam s ničím moc neserou. Vraždy, heterosexuální, homosexuální i lesbické scény... nahota běžná - ano i muži :D Dobré zápletky. Spád příběhu. Nečekané zvraty. Draci. Nemrtví. A upřímně... jsem fakt zvědavá na tu jejich zimu o který furt tak melou.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Ach bože - ANO!! Nenudila jsem se u jedinýho dílu! Tenhle humor je prostě nejvíc.

CBGB: Kolébka punku (2013)

Bavilo mě to. Adam Rickman mi tam vyloženě seděl a o hudbě nemluvě... to je klasika. Něco mi tam chybělo, ale protože nevím co, tak nechám poctivý ****