Mother's Day (2010)

112 minut je na takhle jednoduchý film moc. První polovina sice utíkala dobře, byla zábavná a ani se tam snad neobjevilo jediné klišé, ale druhá polovina to víc než vynahradila. Držím v ruce težký tupý předmět, kterým jsem právě únosce sejmul na zem. Místo toho, abych ho domlátil, začnu utíkat a eventuálně se nechám znova chytit. Klasika. Bohužel, celá druhá polovina je v podobném duchu.

Batman Rok jedna (2011)

Čekal jsem souvislý děj, něco málo černého humoru a nějakou pořádnou akci. Dostal jsem tohle...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

83%? Bych se z toho poblil. Dalo se to stáhnout na 45 minut, stejně jako se minulý film dal stáhnout o polovinu a vůbec bych nemusel trpět dvakrát. A jestli tomuhle někdo říká EPICKÉ zakončení, tak asi nikdy neviděl LotR, nebo už fakt nevim.

Bunraku (2010)

Tohle bylo divný. Divně to vypadalo, divně se na to koukalo a divně se mi to hodnotí. Kulisy a stylizace působily zajímavě, vyprávění bylo prostě WTF a příběh byl jednoduchý, ale celkový dojem z toho mám pozitivní, takže tak 3.5*.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Chci trénovat u senseie Maxe! Pokud dokáže udělat ze zakřiknutého nerda během 100 dní takového monster zabijáka, tak je ze mě za chvilku terminátor. Scénárista patrně po mozkové obrně, režisér gorila, herci buzíci, ale nakonec se to jakž takž dalo. 2*

Ženy sobě (2011)

Není to žádný "ženský Hangover", jak tu někteří tvrdí, je to poměrně nevyvážená, až moc dlouhá komedie.

Šéfové na zabití (2011)

Kromě občasného fuckování mi Horrible Bosses připadá jako téměř korektní, slušná komedie. Prostě s R ratingem se toho dalo udělat mnohem víc. Škoda, protože samotné gagy nějak extrémně vtipné nejsou. Průměr.

Trava: Fist Planet (2003)

Díky animaci za 2*, jinak by se na to asi nedalo koukat vůbec.

Banned from Television (1998) odpad!

Kompilace né zas tak šokujících videí v příšerné kvalitě. Chápu, že tohle může někoho rozhodit, ale já viděl tu nejhorší žumpu internetu a tohle je pro mě prostě jen hodně slabý odvar.

Banned from Television II (1998) odpad!