Payback: Straight Up (2006)

Nevadí mi násilí ani ta syrovost, původní verze se mi ale líbila víc, měla lepší děj.

Zkažená úča (2011)

Ale jo. Sice to není v podstatě nijak extra originální, ale je to velice zábavné.

Všemocný (2011)

Až moc popcornové zpracování... "Ten film je příšerně učesaný a místo aby ťal do živého, tak utíká scenáristickými obezličkami k bezproblémovým koncům."

Hanna (2011)

Viz Isherwood

Svítání (2009)

Je to takové... originální, ale naprosto bez jiskry. Průměr, nevyužitý potenciál.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Chybí Keira, chybí Orlando, Johnnymu chybí vtip, z lidí neteče krev a mořské panny nemají bradavky. Blackbeard (a vlastně ani nikdo jiný) nemá backstory. 137 minut, primitivní děj a stejně nebylo dopiče nic vysvětleno. Chytnou jednu náhodnou pannu a jak se jmenuje? Syrena! Jak dlouho kurva asi trvalo vymyslet takové originální jméno? Keith Richards - takhle stupidní, zbytečné a stupidní cameo jsem dlouho neviděl. A navíc je to celé ve 3D, uvidíte asi zhruba tak dvě debilní zhoupnutí na laně a jednu ruku sahající do kamery, no neber to. Plus za to, že to aspoň nebylo tak únavné jako Na konci světa a potom taky za obsazení Astrid Berges-Frisbey (je jako Ellen Page a Jennifer Garner dohromady!), která po tomhle snad dostane i lepší role, než to, co točila doteď. Suma sumárum je to fraška, ale pořád ne taková, jako trojka, takže asi tak 2*.

Highlander 2 - Síla kouzla (1991)

Nechápu to, připadá mi to jako kdyby střihač dostal dva filmy s tím, že z nich má udělat jeden...

Highlander (1986)

Je to FANTASY z 80 LET, tady se nedá hodnotit žádná kvalita, prostě se to buď líbílo, nebo ne.

Highlander 3 (1995)

Horší kopie jedničky. Ale stejně jak fungovala jednička, tak funguje i tohle.