American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Od 4.časti ma to začalo baviť, uvidíme ako sa to bude vyvíjať. Lady Gaga pre mňa top skvelá :-)

Motel smrti (2007)

Strašná chujovina s prepáčením :-) Len toľko

Wanted (2008)

Skvelý film,spomalené scény nemajú chybu :-)

V zajetí démonů (2013)

Ešte teraz sa bojím,TOP horor.. Odporúčam pozrieť všetkým fanúšikom hororu ;-)

Kameňák 4 (2013)

Nech si každý hovorí čo chce,nech je hodnotenie nízke,pre mňa je toto TOP komédia.Ten humor a tie vtipy,to je haluz.Milujem kameňák :-)

Noc hrůzy (2011)

Nejako nemám rád a nepozerávam filmy o upíroch. Ale tak raz za čas neuškodí.A veruže neuškodilo.Celkom ma to bavilo. :-)

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Masaker,hnus..také aké som očakával...pomsta býva sladká.. tá posledná scéna,teda pomsta tomu chlapovi to som nemohol,to bol hnus,ešte teraz keď si na to pomyslím tak je mi zle s toho :-) Určite odporúčam toto druhé pokračovanie . 5 hviezdičiek

Klip (2012)

Nuda,nepochopil som tento film, to už rovno mohli s toho spraviť porno.2 hviezdičky s odretými ušami.

Carrie (1976)

Ja som videl prvú Carrie tú novú z roku 2013.Samozrejme nemôžem hodnotiť filmy medzi ktorými je 37 ročný rozdiel.Určite sa mi viac páčila nová Carrie ako táto pôvodná,už len kvôli lepším filmovým trikom.Samozrejme aj táto Carrie bola v pohode.Tak na 3* :-)

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

No takto,radšej sa zdržím akýchkoľvek komentárov,pretože by ma z toľkých nadávok buď zablokovali ale udali na polícií za ohováranie a nadávanie.Odpad.Niekto dolu napísal že 0%.. to je ešte celkom dobré hodnotenie,keby sa dalo dal by som mínusové hodnotenie...Hanba.