Hotel Transylvánie (2012)

Najlepší animák aký som kedy videl.Bol som na ňom v kine a neskutočne som sa nasmial,už podľa traileru som vedel,že to bude šupa,ale,že až takáto.Odporúčam pozrieť,nielen ďeťom ale aj dospelým,ktorý stále nevyrástli a majú radi animované rozprávky :-) Zakaždým keď si pozriem túto rozprávku tak sa smejem a nikdy ma neomrzí. Už sa teším druhú časť(2015) 100%. 5 hviezdičiek bez akéhokoľvek rozmýšľania :-)

Panelák (2008) (seriál)

Zo začiatku v pohode,ale už to ide 6.rok a stále je dookola to isté.Síce teraz najnovšiu 13.sériu poňali a prezentujú ju ako novú zábavnejšiu,ale tak to už rovno s toho môžu spraviť sitcom.Ja už Panelák pozerám len zo zvyku.Samozrejme,že sa na ňom aj zasmejem.Na Imrem (Sväťo Malachovský) a Gejzovi (René Štúr),na hláškach Dudka(Roman Luknár).Ale to je asi tak všetko.Keby sa prestal vysielať vôbec by mi to nevadilo.Postupne znižujem hodnotenie.Z počiatku som bol aj aj veľký fanúšik Paneláku,ale ako vravím rokmi stráca u mňa na popularite,aj keď zakaždým dajú novú zvučku,vymenia nové postavy,zmenia dej.Panelák už nemá čím prekvapiť.To si myslím.Iba,že by som sa mýlil. Takže momentálne moje hodnotenie 3* aby sa nepovedalo.Predtým som dal 5 :-)

Klan (2013) (seriál)

Nechápem čo všetci pindáte,mne sa to náhodou páči.Síce vždy je čo vylepšovať,ale ja som sa dostal do deja a baví ma to.Len herecký výkon Kristíny Svarinskej a Patrika Vyskočila ma nejako nepresvedčil,vôbec sa mi do toho seriálu nehodia.Teraz po novom roku 2014 ako znova vrátili seriál na obrazovky sa títo dvaja hlavní predstavitelia objavujú na obraze čoraz menej a menej.Zato musím pochváliť herecký výkon Ľubomíra Pauloviča ktorý hrá svoju rolu excelentne,úplne sa do hodí do role veľkopodnikateľa Hodáka,ktorému patrí celé mesto,každý sa ho bojí,je to veľký žralok.A taktiež jeho hereckú sestru Ninu(Dagmar Bruckmayerová)Toť asi všetko odo mňa.Pre mňa 3* :-)

Carrie (2013)

Úprimne,prekvapil ma tento film.Nevidel som pôvodnú Carrie (ale chystám sa ju pozrieť,pre porovnanie) Hneď od začiatku ma dej zaujal a čakal som na vyvrcholenie deja ako to dopadne a dočkal som sa.Pekne im to natrela,všetkým hajzlom čo ju šikanovali :-) Nemám čo dodať. 100% :-)

Paranormal Entity (2009)

Nuda.nuda a ešte raz nuda.Horory takéhoto typu ma už neberú,lebo v podstate už viem čo sa stane.Nie je na tom nič desivého iba tie zvuky,samozrejme bez zvukov búchajúcich dverí a výkrikov by bol celý film o ničom.Už len kvôli tomu dávam jednu hviezdu :-)