Včela na mušce (2022) (seriál)

Kdo čeká Mr. Beana, jako já, bude asi zklamán. Tohle je úplně jiná postava a jiný, mnohem slabší humor. Bohužel, když se do něčeho vkaká Netflix, tak zašlape i Atkinsona. Ale abych jen nekritizoval, dívat se na to dá, tu a tam to i způsobí úsměv, ale žádná řacha to není. Taky nechápu to debilní členění na párminutové epizody. (45%)

Muž z Toronta (2022)

Tohle byl podle mě takový účelově hybridní film, aby oslovil všechny obyčejné diváky a nikoho vyloženě nenasral. Základ tvoří docela dobrá krimi komedie. Bohužel do toho vecpali užvatlaného černocha, jehož nekonečné protivné blekotání o kokotinách to fest sráží o 2 levely níž. Vecpali tam i romantickou linku, takže talší důvod některé části popřeskakovat. (35%)

Nur Gott kann mich richten (2017)

Takový jednoduchý film, snad drama, uřvaný, uhádaný, levný, malý. Vždycky, když na sebe ti ksichti začali pokřikovat, přeskakoval jsem, dokud nepřestali. Jakmile někdo začal řešit své osobní nebo rodinné problémy tak to samé. Zbytek, asi tak 30 minut, ušel. A konec dobrý všechno dobré. (20%)

Super-Blb (2022)

Nemám vůbec rád francouzské komedie. Tohle sice není úplně marné, ale stejně jsem to po chvíli vypnul. Možná po litru vína, abych přizpůsobil mozek, jinak tyhle trapárny nedávám. (20%)

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Dost to připomínalo kanadské vykecávací "katastrofické" filmy, mohlo to být o 2 hodiny kratší a o nějaké "triky" se raději neměli pokoušet. (12%)

Srážky (2022)

Když jsem přeskočil všechny desítky minut o kultuře a potížích jedné komunity, které mě nezajímají, zbylo tak 20 minut, na které se dalo dívat. A i to bylo docela mizerné. (12%)

Centauro (2022) odpad!

Monotónní film o nějakém nezajímavém muži, který skoro celou dobu jezdí na motorce. Zbytek času se vykecává s fetkou nebo kumpány. (8%)

Spiderhead (2022)

Námět nebyl špatný, jen to celé bylo takové prázdné a dost o ničem a se spoustou zbytečného mluvení. Celý obsah toho filmu by se vešel tak do 10 minut a jeden chlapík, který se podobá Walkerovi, to fakt nezachrání. No a závěrečná pointa a finále, to bylo až trapné. (31%)

Asteroid zkázy (2015) (TV film) odpad!

Bez komentáře. Raději. (0%)