Tekutý písek (2019) (seriál)

zbytočný seriál, stačil film

Sbohem, baby (2007)

so scenarom sa dalo lepsie pracovat, rezia i vykony postav teda slabota.. film sa strasne vlecie a zaujimava je tak posledna 20-minutovka

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

pre mňa lepšie ako Breaking Bad, Jimmy a Kim plus Michael a Nacho.. strhujúci dej a hlavne série 4 a 5.. feťáci, právnici, punk :)

Tenkrát v ráji (2016)

príbeh nezodpovedného šohaja, ktorý svojim konaním ohrozí životy svojich najbližších.. spratek...

Bratrstvo pěti (2020)

WTF...BLM... trapna politicka progresivisticka sracka, naivne, zdlhave, uplne prastene

Kamikaze (2014)

Pribeh romantickej lasky mladej spanielskej psychopatky k islamskemu teroristovi na pozadi "ruskeho utlaku".. to nevymyslis... male bezvyznamne plus za snahu (zbytocnu) o idealizovanie terorizmu, obrovske minus za politicko-spolocnesku prisernost.

Adamova jablka (2005)

netusim ako toto moze niekto napisat a este sfilmovat a verit, ze to niekoho vobec zaujme a pusti si to cele :) netvrdim, ze je to absolutna bomba film, ale rozhodne pobavilo absurditou a surovostou, takze 4+

Kostka (1997)

neskutocna nuda, film mohol trvat kludne 20 minut a stacilo by.. minutove pohlady do oci, preafektovane dialogy a monology.. zlata "El hoyo"

Hlasy (2020)

dobry horor hodnotim podla toho, ako casto mi beha po tele mraz.. a behal casto