Fred a jeho orchestr (2001) (seriál)

Francouzský film, který je lehce pozměněná Sestra v akci 2.

Utržený ze řetězu (2005)

Jet Li v nejlepší formě a Luc Besson, který tlačí Louise Leterriera mezi zajímavou "novou akční francouzskou režisérskou vlnu". Už jen, aby se slavný Luc chopil režie a dal vzpomenout na své schopnosti... Jet Li rozhodně nemá tak primitivní roli, jak se na první pohled zdá. Oscilovat mezi naprostým bersekerem a nevinně a naivním andělem není zrovna lehké. Skvělé bojové scény, skvělý střih, krásné flashbacky a moc moc dobří herci.

Bestie (1998)

Hrozná nuda o ničem a s nikym :-)

Četník v New Yorku (1965)

Četník v poddání Louise De Funese je geniální a nesmrtelný, ael díly s ním stárnou a některé nejsou tak kvalitní jako počátky série.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Home Improvement rozhodně znamenal pro Tima Allena rozhodující nakopnutí do jeho slušné kariéry a kromě něj, se zde poprvé objevila i třeba Pamela Anderson. Dnes je seriál stále vtipný, ale už drží spíše pomocí nostalgie. Rychlost jeho stárnutí, humoru, i postav je bohužel příliš rychlá. Přesto kdo si čas od času rád nezavzpomíná na Tima a jeho show, asistenta a především souseda za platem? Pro představu o úspěchu sitcomu může posloužit rozpětí sledovanosti od 10,9 do 19,2 milionů diváků v USA.

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Hrzánová jede, ale to je asi tak všechno... Nemam na divadelní inscenace asi vnímání :-)

Enigma (2001)

Snaha a dobrý nápad je cítit, ale výsledek je někde v půlce cesty, což je velká škoda. Mohlo tu jít o pořádný špionážský film z 2WW.

Dost (2002)

Ani zadek Jennifer Lopez nezachrání špatný film :-)

Smrtící léčba (1996)

Film, který nemá na víc než je 22tá hodina na stanici Nova :-)

Klan létajících dýk (2004)

Tento film hodnotím se smutkem ve tváří a chutí do něčeho kopnout. Minulé dílo Yimou Zhanga hrdina byl nádherný film, který mě usadil a ukázal jak vypadá spojení dokonalého výtvarného pojetí filmu a nijak nezaostávající herci. Klan lét. dýk byl pro mě velká šance pro další film co se mnou udělá divy, ale k mé smůle je to jedno velké zklamání. Výtvarná stránka je hezká, ale pouze hezká. Ne tak dokonalá jako v Hrdinovi a ani herci nejsou tak skvělí. Hudba je nudná a v celém filmu se nenajde mnoho scén, které by vyskočily k nadprůměru. Všichni básnili o scénách v bambusovém lese nebo hraní slepé dívky na ozvěnu s bubny, ale ani jedna z těchto scén není nijak úžasná, dokonalá ani fascinující. Nevím, kde se stala chyba, ale Thang si myslel, že si po Hrdinovi asi může dovolit vše. To co předvedl s digitálními triky je fakt totální hrůza. nezlobte se na mě, ale digitální dýky, krev nebo zpomalené záběry na letící kamínek, to je na mě mnoho. Závěr celého filmu je lehce spackaný a i přes lehké mrazení v zádech bych to natočil trochu(hodně) jinak. Zklamání za 3*, které jsou z milosti.