Lockdown v hotelu Smíchov (2022) (TV film)

Hodně slabej pohled na covidová léta. Spíše Vám doporučuji doku film Velké nic. Tohle bylo nemastné neslané a špatně sestříhané.

Lakers: Vzestup dynastie - 'Beat L.A.' (2023) (epizoda)

Jak jinak můžu hodnotit díl, který začíná písničkou od Davida Bowieho? Opět špičkový díl plný všeho, co si od tohoto seriálu přejeme a v závěru s následnou ukázkou toho, co nás čeká v příští finální epizodě 2. série.

Malá mořská víla (2023)

Mnoho povyku pro nic. Takto bych shrnul celé to halo okolo tohoto filmu. Jedná se o klasickou rychlokvašku, která nenadchne ale ani ničím nepřekvapí a ani nevyčnívá oproti jiným "Disneym na zakázku vytvořených předělávek do hrané podoby". S hlavní hrdinkou jsem jako s jedinou problém neměl, byla roztomilá a byla paradoxně tím nejlepším na celém filmu. Ale ten zbytek? Bída s nouzí, podmořský svět sice pěkný, ale bytosti žijící v něm už vypadaly naprosto příšerně, CGI odfláknuté a ta závěrečná bitva byla příšerná a vůbec mě to nebavilo. Nízké hodnocení bych dal i kdyby byla Ariel růžová nebo fialová (na barvě mi fakt nesejde), protože to všechno okolo ní už nedostalo takovou péči, jako ona sama. Velké zklamání, které bohužel bude pokračovat, neboť tyto Disney předělávky do hraných filmů jako Aladin, Kráska a zvíře apod. vydělávají překvapivě dost peněz.  3/10.

The Inbetweeners - Season 2 (2009) (série)

Skvělá série a především díly "The Field Trip", "Work Experience" a "Night Out in London" mi zůstanou v paměti ještě hodně dlouho. Celkově více zábavnější než představovací 1. série.

The Inbetweeners - Exam Time (2009) (epizoda)

Škoda že nebyl "vztah" mezi Jayem a jeho novým oběvem více představen v dřívějších epizodách. I přesto důstojné zakončení 2. série.

The Inbetweeners - Night Out in London (2009) (epizoda)

Návštěva klubu v hlavním městě dopadlo pro čtveřici jak jinak než katastrofou a jak by řekl Neil: "big problemo". Je vidět že problém s parkováním v centru není jen v Praze. Další skvělý díl 2. série, která je zatím jedna velká paráda.

Já jsem Groot - Série 2 (2023) (série)

Podobně jako 1. série tak i tato nabízí 5 krátkých scének z Grootova života. Některé jsou zdařilé (ta se sněhulákem), některé už méně povedené. Dospělého člověka nenadchnou ani výrazně nezklamou. Jen by mě zajímalo, kolik milionů za těch cca stejných 9 vět dostal Vin Diesel na svůj účet. I když raději to ani vědět nechci.