• Rodinný

Sněží, sněží... (2019)

Knižnú predlohu som čítala na Vianoce presne pred štyrmi rokmi a tento rok som si dopriala jej filmové spracovanie. I keď je pravda, že príbehy, ktoré boli v knihe, sa mi už nevybavujú celkom jasne, aj napriek tomu som si všimla, že tento film toho nemal s knižnou predlohou nejak veľa spoločného. To mi však pri tomto filme vôbec neprekážalo, veľmi som si ho užila, bolo to pekné, vianočné, ale na päť hviezdičiek to zas nebolo, na to mi tam chýbalo niečo "wau".

Horizont lásky (2019)

Jeden z najemotívnejších a najsilnejších príbehov lásky. Príbeh sa zaoberá nejednou ťažkou témou, ktoré vo filmoch pre mladých často nevídame. A fakt, že je to vlastne celé založené na skutočných udalostiach, to robí ešte viac srdcervúcim. Príbeh, ktorý vás zasiahne a bude vo vás ešte dlho, dlho rezonovať. Príbeh o bolesti, nádeji, nespravodlivosti a o veľkej, hlbokej, úprimnej a čistej láske. Nie je to práve ľahké pozeranie a nejaký čas potrvá, kým to všetko spracujete. Odporúčam všetkým fanúšikom príbehov Nicholasa Sparksa a tým, ktorí majú radi filmy štýlu Predtým, ako som ťa poznala či Na vine sú hviezdy.

Forever My Girl (2018)

Príjemný romantický film, niečo na spôsob Nicholasa Sparksa. :)

Psí poslání (2017)

Krásny film s ešte úžasnejšou knižnou predlohou.

Kráska a zvíře (2017)

Vidieť filmové spracovanie jednej z mojich najobľúbenejších rozprávok v hlavnej úlohe s mojou obľúbenou Emmou Watson bolo niečo neskutočné. All the feels

La La Land (2016)

Nádherný film s úžasnou hudbou, krásnymi pesničkami, Emma Stone a Ryan Gosling. Čo viac si môžem priať? Dokonalosť!

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Konečne koniec. Jediné, čo sa mi v tomto diele páčilo bolo, že ako Bella konečne „potrestala“ Jacoba. Na toto som čakala od začiatku. A tá bitka... a ja som si už som si myslela, že nebude happy end, ale to sa mi zdalo nemožné. :D Alice je aj tak naj postava v celom príbehu. Spolu s Jasperom. Lepší ako tie hlavné postavy!