The Prodigy - Omen (2009) (hudební videoklip)

Agresivní elektronika a epileptický střih na kapelu, vytváří brilantní videoklip k našlapanemu songu.

The Prodigy - Girls (2004) (hudební videoklip)

Super klip.Neonoirova animace dává klipu drive a výstřední styl.

Díra (2019)

Velmi povedený drsný španělský horor k zamyšlení.Tohle se Netflixu provedlo.

Vysvobození (1972)

Slavný exploitation thriller na mě moc nezapůsobil.Možná jsem čekal něco tvrdšího, více šokujícího.Ale i tak je to dobrý film a věřím že ve své době hitovka.Nesmíme zapomenout, že je to film velkého studia, tudíž to nemůže být takový surový dým jako třeba Plivu na váš hrob. Uz jenom to prostředí amerického venkova a přírody je tu hezky znázorněné.A konfrontace městských mužů,kteří musí v sobě najít instinkty válečníka s primitivními burany i dnes nadčasová.

Interceptor (2022) odpad!

Tak tady Netflix šlápl hodně vedle.Nevim koho napadlo udělat akční hvězdu z Elsy Pataky a ještě k tomu okopírovat koncept Die Hard nebo Under Siege.Film jsem vypnul po půlhodině takže se trochu hodnotit stydím,ale vím určitě, že bych se dalším sledováním trápil a to mám akční filmy moc rád.

Vyproštění (2020)

Asi nejlepší celovečerní film dělaný pro Netflix.Už jenom že to produkovali bratři Russoovi.Těším se na druhý díl.

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

První díl vypadal docela dobře,ale zbytek se vyvinul v v takovou hroznou blbost.Měl jsem co dělat,abych to dodíval a docela toho i lituji.Triky jsou ale moc pěkný.Kvuli ním trochu přidávám,ale jinak škoda mluvit.

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Velmi mě to příjemně překvapilo.Pravda,je vidět, že se šetřilo a některé efekty vypadají bídně.Ale jako fanouškovi videoherní předlohy a obzvláště druhého a třetího dílu mi zaplesalo srdce, když jsem viděl ty povědomá místa i zasazeni do devadesatek a snaha o temnější zpracování.Je pravda,že trochu nadhodnocuji za ty čtyři hvězdy to zase tak nestojí,ale když vidím to skóre tak to musím trochu vytáhnout.

Grizzly (1976)

Film jsme kdysi měli na VHS s rychlodabingem.Po letech jsem si film pracně sehnal a znovu zkoukl a pořád jsem cítil to mrazení co tehdy.Je to za mě velice povedený animal horror s vraždícím medvědem Grizzly, kterého po celou dobu nevidíte, až na závěr v působivé naháněčce s helikoptérou.Vedle Čelistí a Piraní, klenot podžánru.